IZA BIELNICKA – BRAMA KOBIECOŚCI

ZAPRASZA NA WARSZTATY ONLINE

W Rytmie Księżyca

Przebudzenie Mocy Księżycowej Krwi

Zapraszam Cię na cykl 5 spotkań w świętej przestrzeni księżycowych rytmów.

Jesteś gotowa odzyskać magię i świętość miesięcznego krwawienia? Pragniesz zanurkować głęboko w misterium rytmów Twojej kobiecości?

Zapraszam Cię do powrotu na łono Twojej pierwotnej mocy. Mocy uśpionej w rytmach Twojego ciała, mocy, która pragnie wynurzać się wraz z czasem krwawienia.

Zapraszam Cię do bezpiecznej przestrzeni Kobiecego Kręgu, gdzie poprzez kobiece ceremonie będziesz mogła doświadczyć czym jest szamańska menstruacja i czym dla Ciebie jest rytm księżycowy.
Będziesz miała okazję odkryć magię rytmiczności, która w piękny i łagodny sposób zastępuje potrzebę kontroli, czy przymus motywowania siebie do działania.
Poczujesz jak rytmiczność tańca między Twoim ciałem a księżycem, w naturalny sposób określa Twój czas działania i odpoczynku, czas tworzenia i czas regeneracji, czas ekspansji i czas zanurzenia w sobie i w wewnętrznej ciszy.

Czego możesz się spodziewać podczas warsztatu

Naszą podróż rozpoczniemy w czasie Nowiu Księżyca, następnie poddamy się magii Księżyca Przybywającego a wraz z nim doświadczymy kreatywnej, magnetycznej, pragnącej rozchodzić się na zewnątrz energii Twojego Świętego Łona.

Kulminacją będzie Ceremonia Pełni Księżyca i spotkanie z rozkwitającą, ekspansywną, karmiącą energią Twojej Kobiecości.
Kolejne dni zabiorą nas w głęboko receptywną, intuicyjną, skierowaną do środka, energię Księżyca Ubywającego, który to zaprowadzi nas wprost w objęcia Ciemnego Księżyca. Tu zanurkujemy w portal pierwotnej czerwonej rzeki menstruacji, a wraz z nią głębokiej intuicji.

Poprzez ceremonię i praktyki szamańskie będziesz mogła przebudzić swoje ciało do ekstatycznego, kosmicznie kreatywnego przeżywania menstruacji, będącej portalem odrodzenia i odżywienia zarówno dla Ciebie jak i całości stworzenia.

Dodatkowo praktyki te pomogą Ci zsynchronizować rytm krwawienia z rytmem księżycowym, budując jednocześnie głębokie połączenie z naturą i całością stworzenia.

Co otrzymasz:

? Pięć Ceremonii Księżycowych, które będą się odbywały podczas naszych spotkań w Kręgu na Zoom, w czasie nowiu, pierwszej kwadry, pełni, trzeciej kwadry i ponownie nowiu Księżyca,

? Krótką i łatwą codzienną Ceremonię Powitania Księżyca i Słońca do praktyki własnej,

? Codzienne Rytuały Celebracji Kobiecości i Twojego Kobiecego Ciała do praktyki własnej,

? Instrukcje i inspiracje do stworzenia dla siebie Czerwonego Namiotu, czyli świętej przestrzeni krwawienia,

? Inspiracje do tworzenia świętej sztuki/przedmiotów mocy podczas krwawienia,

? Instrukcję do stworzenia Mandali Twojego Cyklu Księżycowego,

? Wsparcie moje oraz Sióstr podążających tą samą drogą w tajnej grupie na Facebooku.

Spotkania w Kręgu

Spotkania odbywać się będą na platformie Zoom, każde będzie trwało ok. 2 godzin. Częścią każdego spotkania będzie Ceremonia Księżycowa dopasowana do danej fazy księżyca.
Startujemy o godzinie 20:00

Wspólnie stworzymy głęboko kobiecą przestrzeń, w której będziesz mogła zaangażować się na tyle, na ile potrzebujesz i masz ochotę w danym momencie – tutaj nie ma żadnych „muszę”, czy „powinnam”, liczy się jedynie to czego pragniesz w danej chwili.

Możliwości spotkania się ze sobą będzie wiele Ty poczujesz, które z nich są dla Ciebie w tym czasie karmiące.

Pomiędzy spotkaniami w Kręgu na Zoom, będziemy się spotykać, wpierać, inspirować w grupie na Facebooku, która pozwoli Ci doświadczyć niezwykłej i głęboko uzdrawiającej magii Siostrzeństwa.

O PROWADZĄCEJ

IZA BIELNICKA

Wiedźma mieszająca w Kotle Transformacji, Trzymająca przestrzeń Łona, Krocząca ścieżką Miłości, Dzika Kobieta tańcząca z Księżycem, Położna Duszy wspierająca Kobiety na drodze ku wolności. Krzewi współczesną duchowość kobiecą, opartą o ścieżkę rozbudzania świętej przestrzeni Łona, jednocześnie głęboko zakorzenioną w esencji Miłości Wielkiej Matki.

Wspiera kobiety na drodze ku dojrzałej, pełnej, dzikiej Kobiecości. Pasjonuje się tropieniem cienia i przywracaniem wszelkich ran rozdzielenia z powrotem do esencji Miłości.

Tworzy przestrzeń transformacji, Miłości i zrozumienia podczas warsztatów oraz sesji indywidualnych. Trzyma Kobiece Kręgi.

Jeżeli powyższy opis wyraża Twoją tęsknotę za pięknym, autentycznym życiem –

zapraszam!

Dołącz do mnie i do Kręgu Kobiet, które pragną głębokich relacji i twórczego, aktywnego życia, zanurzonego w dzikiej naturze i pierwotnych rytmach ciała i duszy.

Co Myślą Kobiety…

„Jesteś cudowną przewodniczką! Trwam w zachwycie. Zalewa mnie miłość, ze wszystkich stron 🙂 Po raz kolejny zaprowadziłaś mnie do bardzo głębokich zakamarków, bardzo mocno ukrytych, zepchniętych w niepamięć wiele lat temu.

Jestem pełna podziwu dla mocy, która jest na Twoich warsztatach i dla magii, która zaczyna działać już na kilka dni przed warsztatami. Dla przestrzeni pełnej prawdy, którą tworzysz, dla ogromu miłości, którą niesiesz, dla sposobu, w jaki dbasz o kobiety zasiadające w kręgu. Inspirujesz, dodajesz skrzydeł, akceptujesz, uczysz czuć, sprawiasz, że bycie sobą jest czymś najnaturalniejszym na świecie, no i w końcu, że bycie kobietą jest totalnie piękne.

Moja dusza tańczy 🙂

– Aga Żłobińska –

„Jechałam na warsztat z intencją by ‘to co mi nie służy odeszło’ a dostałam znacznie więcej. Wydarzyła się magia. Słowa nie oddadzą tego czego doświadczyłam… 

Trzymająca energię grupy Iza Bielnicka, z uważnością czuwała nad przebiegiem procesów, wspierając, milcząc gdzie trzeba czy kierując na właściwe tory.

Cieszę się bardzo, że podarowałam sobie taki wspaniały prezent jakim było uczestnictwo w tym warsztacie. Wróciłam odmieniona i wiem, że mam tę moc!

Dziękuję!

– Magda Leszko –

„Ja wciąż jestem poruszona tym co się zadziało i jak Miłość w oczach drugiej osoby, dotyk pełen czułej obecności i uśmiech mówiący – tak bardzo cieszę się, że jesteś – mogą nas odmienić. To przestrzeń, w której można ukochać siebie jak jeszcze nigdy wcześniej. Przestrzeń, w której piękno rozkwita w oczach. 

Iza, dziękuję Ci z całego serca za to, że nas do tej przestrzeni zaprosiłaś i wspierałaś, prowadzona swoją niesamowitą intuicją. Głęboki pokłon dla Ciebie i wdzięczność bezkresna.

– Gosia Wysocka –

Kontakt

Tel.

505 524 594

Mail

i.bielnicka@gmail.com

Facebook