II EDYCJA

Dzika Dusza

~

Dzikie Ciało

Tam gdzie biegają Wilki 

Tam gdzie latają Smoki 

7 – 10. lipca, 2022

okolice Warszawy

Głęboko w Prastarym Lesie kobiecego Łona…

…żyje Dzika Kobieta
Pulsująca Ognistym Życiem
Płonąca Żywym Ogniem
Wolna, Nieposkromiona, Wiedząca
Zapleciona z Całością Życia
Poruszająca się w Rytmie Natury…

Twoja Dzika Kobieta

Być może jest na wpół Wilkiem, a może częściowo Smokiem…
Słyszysz jej wołanie?

Zapraszam Cię na Wyprawę w Krainę Dzikości!

Podróż do wewnętrznej Dzikiej Kobiety jest niczym wyprawa w głąb lasu…

…wije się tam kręta, pradawna ścieżka prowadząca w najdziksze odmęty Twojej duszy, najgłębsze zakamarki Twojego Łona, w miejsca, do których nie dociera światło słoneczne, które mogą oświetlić jedynie promienie księżyca… Na pierwszy rzut oka ścieżka jest często zupełnie zarośnięta, niewidoczna. Chwilami, musimy przywołać Ducha Lasu, Ducha Wody, czy Ducha Ognia, aby wskazały nam kierunek.
Po drodze do Dzikiej Kobiety napotykamy lęk i wstyd, które ostrzegają: „Nie idź do lasu, nie zapuszczaj się w gęstwinę!”
Ale my, które usłyszałyśmy wezwanie Dzikiej Kobiety, idziemy odważnie przed siebie i nic już nie jest w stanie nas powstrzymać…

„Jeśli nie wejdziesz do lasu, to nic ci się nie przydarzy i nigdy nie zaczniesz naprawdę żyć”

– Clarissa Pinkola Estés –

Twoja wewnętrzna Dzika Kobieta…

…jest korzeniem łączącym Cię z życiem, jest źródłem Twojej witalności. Jest iskrą życia, roztańczoną w świętym tańcu Dakini, niosącą natchnienie i pasję. Jest Tą, która mieszka na końcu czasu i końcu świata wijąc Sieć Życia z tęsknot Twojej duszy. Jest prądem napędzającym Twoją osobistą rzekę życia. Jest siedmioma oceanami wszechświata, początkiem i końcem. Jest Tą, która sprawia, że kość za kością zbierasz swoją prawdę, by pewnego dnia ożywić ten szkielet pieśnią duszy. Jest też Starą Kobietą, wyrocznią, głosem intuicji i wewnętrznej mądrości, głosem płynącym z centrum Twojego Łona. Jest dziką nauczycielką, dziką matką, dziką mentorką wspierającą Cię w każdej sytuacji.

Dzika Kobieta…

…jest czystym życiem, bez-wstydnie przejawiającym się poza określonymi normami tego co wypada, co wolno, co powinnyśmy. Jest wyjątkowa, zaskakująca, ożywcza. Jej głośny śmiech, czuły szept, zmysłowy ruch i głębokie połączenie z całością istnienia jest dla wielu z nas spełnieniem naszych tęsknot.
Zamknij oczy i wyobraź sobie siebie stojącą w centrum prastarego lasu, w strumieniu mocy twórczej, stopy zakorzenione, ręce wyciągnięte w górę, lekko rozpostarte. Twoje Łono i serce rozwibrowane, czujące, otwarte, przepełnione poczuciem jedności, miłości, harmoni… Przed Tobą otwiera się ścieżka wiodąca ku spełnieniu, a Ty czujesz jasno połączenie z Siecią Życia i znasz już swoje w niej miejsce ❤
Czy Twoja Dzika Kobieta chce powrócić? Przebudzić się w Tobie? Czujesz jej wezwanie?

Jeżeli ten obraz do Ciebie przemawia, zapraszam ❣️

„Kość za kością, włos za włosem powraca Dzika Kobieta. Powraca Dzikuska w sennych marzeniach, powraca w wydarzeniach na pół rozumianych i na pół pamiętanych. Powraca w opowieściach”

– Clarissa Pinkola Estés –

Co Mówią Uczestniczki Poprzednich Edycji

Jechałam na warsztat z intencją by ‘to co mi nie służy odeszło’ a dostałam znacznie więcej. Wydarzyła się magia. Słowa nie oddadzą tego czego doświadczyłam… 

Trzymająca energię grupy Iza Bielnicka, z uważnością czuwała nad przebiegiem procesów, wspierając, milcząc gdzie trzeba czy kierując na właściwe tory.

Cieszę się bardzo, że podarowałam sobie taki wspaniały prezent jakim było uczestnictwo w tym warsztacie. Wróciłam odmieniona i wiem, że mam tę moc!

Dziękuję!

Magda Leszko –

„Iza jest wyjątkową osobą. Już od pierwszych warsztatów z nią, miałam poczucie, że znalazłam coś, czego bardzo długo szukałam. To tak jakby Iza była bramą do innego wymiaru. Jakby jej obecność umożliwiała połączenie z czymś większym od nas samych, może z Prawdą, a może z Miłością, a może z Sama-Wiesz-Czym.

Jest niesamowicie spójna z tym, co mówi. Łączy głęboką duchowość i zdrowy rozsądek. Taki rozsądek, który kojarzy mi się z połączeniem z ziemią i prostym życiem. To jest właśnie duchowość, która nie ucieka od życia, nie staje się kolejną zasłonką lub analizą.

Przestrzeń, którą trzyma daje nieopisane poczucie bezpieczeństwa. Uważa na potrzeby każdej uczestniczki. Nikomu nic nie narzuca, nawet mimochodem, co pozwala znaleźć swoją własną ścieżkę.”

Agnieszka B. 

„Iza, każdy warsztat z Tobą sięga coraz głębiej i jest dla mnie kolejnym kamieniem milowym, jednak to, co się wydarzyło tym razem, to jeszcze coś więcej. Nigdy dotąd nie przeżyłam nic tak intensywnego, poruszającego moje ciało i duszę tak bardzo i tak głęboko. Moje rozwibrowanie też nigdy dotąd nie było tak mocne. Wróciłam pełna energii życiowej i odwagi do stania w swojej prawdzie.

To był bardzo wyjątkowy czas. Uwolniłam z mojego ciała ogromne pokłady bólu i przerażenia, puściłam się w niczym niepohamowaną ekstazę dzikiej Shakti,

Doświadczyłam absolutnie przepięknej, zalewającej całe moje ciało wszechogarniającej miłości 🙂 Puściłam strach przed ogniem i zrobiłam przestrzeń na ogień twórczy.”

Aga Żłobińska (Agni Art) –

Czego możesz się spodziewać

Proces rozbudzania wewnętrznej Dzikiej Kobiety jest niezwykle ucieleśniony, dlatego też duża część naszego spotkania będzie poświęcona pracy z ciałem. Poprzez ruch będziemy zaplatać nowo odkrywane nici magii i świętości naszych ciał z drogocennymi nutami naszej wyjątkowej pieśni Dzikiej Duszy. Tkaninę, którą będziemy tkać, ozdobimy perłami odwagi i bez-wstydności oraz rodzącymi się z głębin naszego brzucha wewnętrznymi, uświęconymi rytmami dzikiego ciała.

„Ucieleśnienie duszy i stanie się człowiekiem to miłość, która przybywa i transformuje Tu i Teraz”

Sera Beak

PODCZAS WARSZTATU

🔻Zanurzone w bezpiecznej przestrzeni Kobiecego Kręgu, poddamy się mądrości ciała i pozwolimy aby poniosła nas ścieżką w głąb lasu. Po drodze, zupełnie jak Kobieta-Wąż, zrzucimy warstwy starej, za małej już na nas skóry.
🔻Poprzez ciało-modlitwy, czyli modlitwy ucieleśnione, doświadczymy świętości naszego ciała i prawdą się stanie stwierdzenie, że ciało jest naszą Świątynią, a energia seksualna jest czystą, piękną ożywczą energią życiową oraz wspaniałym paliwem dla energii twórczej.
🔻Zagłębimy się w odwieczny taniec Łona, tworząc tym samym przestrzeń dla naszej wewnętrznej Stwórczyni. Poddamy się pulsującej w nas energii życia – Shakti, zapleciemy pozornie przeciwne jej krańce ze sobą, zjednoczymy to co rozdzielone, otwierając w sobie zupełnie nowe postrzeganie pola wszech-możliwości.
🔻Podążając w rytmie kobiecych ceremonii wyczarujemy przestrzeń Dzikiej Kobiecości, otwierając się tym samym na intuicję, spontaniczność i dzikość w codzienności.

„Nie ma nic potężniejszego niż kobieta, która ucieleśniła swoją duszę,
kobieta, która nie tylko wierzy, że jest inkarnacją boskiej kobiecości,
ale która ośmiela się działać jak ona.”

Sera Beak

CO MOŻE SIĘ DLA CIEBIE ZADZIAĆ DZIĘKI UCZESTNICTWU W TYM WARSZTACIE?

W zależności od etapu życia/rozwoju, na jakim się teraz znajdujesz korzyści mogą być przeróżne i zawsze będą wielopłaszczyznowe. Będą dotyczyć dowolnej kombinacji poniższych punktów oraz potencjalnie wielu innych aspektów Twojego życia. Rozbudzenie Dzikiej Kobiety ma tak ogromny wpływ na nasze życie, że trudno jest przewidzieć jak wielkie obszary Twojego życia zaczną rozkwitać pod wpływem tego uzdrawiania.
🔸 Zwolnisz i zaczniesz smakować życie.
🔸 Usłyszysz i zaczniesz podążać za wewnętrznym, pierwotnym głosem swojej dzikiej duszy, a nie za oczekiwaniami ludzi, którzy Cię otaczają.
🔸 Usłyszysz i zjednoczysz się z naturalnym, pulsem Twojego życia oraz ciała. Odkryjesz, że ten puls jest źródłem nieskończonej mądrości oraz witalności.
🔸 Rozbudzisz w sobie naturalny przepływ energii seksualnej oraz twórczej. Zaczniesz tworzyć to, co w naturalny sposób wypływa z Twojej twórczej natury. Będziesz to robić w zgodzie z naturalnym, wewnętrznym rytmem. Twórczość ta może przybierać najróżniejsze formy, począwszy od dekoracji domu, czy sadzeniu kwiatów w ogrodzie, po pisanie, malowanie, taniec, rzeźbienie, aktywizm itd., itp.
🔸 Rozbudzisz w sobie szerszy i głębszy potencjał do kochania, do bycia żywą i obecną.
🔸 Będziesz z jasnością wyrażała własną, głęboką prawdę. Wyrażała ją zarówno głosem, jak i całym swoim życiem.
🔸 Rozpoczniesz i/lub pogłębisz proces wyznaczania swojego terytorium oraz jasnej komunikacji własnych granic. Otworzysz w sobie przestrzeń do stworzenia/odnalezienia miejsca na świecie dla siebie i swojego plemienia.
🔸 Pokochasz i zaakceptujesz swoje ciało takim jakie ono jest. Stwierdzenie, że „ciało jest świątynią” przestanie być sloganem, a stanie się Twoją wewnętrzną prawdą.
🔸 Odczujesz jedność i świętość siebie i życia wokół.
🔸 Rozpoczniesz lub pogłębisz uzdrawianie relacji z najbliższymi w Twoim życiu.
🔸 Doświadczysz zdrowej, rozbudzonej seksualności i pozwolisz, aby radość z bycia w ciele była Twoim przewodnikiem w codzienności.

Jeżeli powyższy opis wyraża Twoją tęsknotę za pięknym, autentycznym życiem –

zapraszam!

Dołącz do mnie i do Kręgu Kobiet, które pragną głębokich relacji i twórczego, aktywnego życia, zanurzonego w dzikiej naturze i pierwotnych rytmach ciała i duszy.

Zdrowa kobieta przypomina wilka: krzepka, po brzegi pełna, potężna siła życiowa, życiodajna, świadoma swego terytorium, pomysłowa, lojalna, lubiąca wędrówki. Jednak oddzielenie od pierwotnej, zwierzęcej natury sprawia, że osobowość kobiety ubożeje, rozcieńcza się, rozmywa, staje się przezroczysta, bez wyrazu. Nie zostałyśmy pomyślane jako żałosne stworzenia z rzadkimi wątłymi włoskami, zbyt słabe, by zerwać się do skoku, gonić za zdobyczą, dawać nowe życie. Kiedy życie kobiety popada w zastój lub wypełnia się nudą, to jest to moment, kiedy powinna dojść do głosu jej dzika, zwierzęca strona; to czas, by dusza rozlała się szeroko jak rzeka w delcie.

– Clarissa Pinkola Estés –

PODCZAS NASZEGO SPOTKANIA WYKORZYSTAMY

🔸 praktyki tantryczne alchemii Shakti,
🔸 ciało-modlitwy,
🔸 pracę z głosem,
🔸 taniec intuicyjny,
🔸 praktyki oddechowe, w tym praktyki inspirowane oddechem holotropowym,
🔸 podróże szamańskie,
🔸 pracę z naturalną magią lasu oraz wody (na terenie ośrodka znajduje się staw, w którym będziemy mogły oddawać się dzikości),
🔸 medytacje Osho,
🔸 ceremonie kobiece,
🔸 pracę w kobiecym kręgu,
🔸 śpiew i snucie uzdrawiających opowieści,
🔸 i inne narzędzia, które Wiedźma zawsze nosi w swojej magicznej, podręcznej torbie

Ty również możesz odkryć drogę do swojej wewnętrznej Dzikiej Kobiety.
Dołącz do mnie, wskaże Ci drogę i będę Cię na niej wspierać.
Będę się z Tobą śmiać i tańczyć w blasku księżyca.
Będę Cię obtulać i wycierać Twoje łzy.
Będę Cię błogosławić i wielbić Twoje piękno.
Zabiorę Cię w świętą przestrzeń kobiecych ceremonii.
Dostrzegę w Tobie Boginię, a Ty zobaczysz we mnie swoje odbicie.
I uwierzysz, że jesteś świętością!

Gdzie

Ośrodek pod Warszawą.

Dokładne informacje otrzymasz po dokonaniu formalności związanych z zapisem na warsztat.

Kiedy

7.-10. lipca, 2022

na miejsce przyjeżdżamy między 15:30 a 16:30, kończymy w niedzielę w okolicach 13:00-14:00

Zainwestuj w Siebie!

Pragnę, aby przestrzenie transformacji, które tworzę były dostępne dla szerokiej grupy kobiet, dlatego też w zależności od Twoich osobistych możliwości finansowych, możesz wybrać jedną z trzech możliwych opłat za ten warsztat: 990 zł, 890 zł, lub 790 zł.

Miejsce rezerwuje wpłata bezzwrotnej zaliczki w wysokości 400 zł na konto:
Iza Bielnicka – FemiJoga
02 1050 1461 1000 0092 5868 2773

Pobyt oraz wyżywienie płatne dodatkowo na miejscu.
Opłata za pobyt i wyżywienie wegańskie wynosi 700 zł.

Gotować będzie nam Marta Dębska ze Smaki Demeter

Ilość miejsc jest ograniczona, przed wpłatą zaliczki proszę więc o kontakt:

sms pod numer 505 524 594,

FBmessenger @bramakobiecosci

lub email: i.bielnicka@gmail.com

PROWADZĄCA

IZA BIELNICKA

Wiedźma mieszająca w Kotle Transformacji, Trzymająca przestrzeń Łona, Krocząca ścieżką Miłości, Dzika Kobieta tańcząca z Księżycem, Położna Duszy wspierająca Kobiety na drodze ku wolności. Krzewi współczesną duchowość kobiecą, opartą o ścieżkę rozbudzania świętej przestrzeni Łona, jednocześnie głęboko zakorzenioną w esencji Miłości Wielkiej Matki.

Wspiera kobiety na drodze ku dojrzałej, pełnej, dzikiej Kobiecości. Pasjonuje się tropieniem cienia i przywracaniem wszelkich ran rozdzielenia z powrotem do esencji Miłości.

Tworzy przestrzeń transformacji, Miłości i zrozumienia podczas warsztatów oraz sesji indywidualnych. Trzyma Kobiece Kręgi.

Kontakt

Tel.

505 524 594

Mail

i.bielnicka@gmail.com

Facebook