Do Praktyki Własnej

Kobieta w Pełni

Odwstydzone Ucieleśnienie

Wyprawa w Rytmie Księżyca

Jeżeli pragniesz…

. . . od-wstydzić swoją Wyjątkowość.

Jeżeli pragniesz…

. . . uwolnić z zamrożenia i strachu swoją Moc.

Jeżeli nie chcesz już dłużej…

. . . ukrywać swojej wielowymiarowości i dzikości.

Jeżeli pragniesz…

. . . odzyskać klejnoty koronne swojej Mocy, które kiedyś zostały zawstydzone.

Jeżeli przeczuwasz…

. . . że w Twoim ciele i seksualności ukrywa się wielka Moc.

Jeżeli tęsknisz…

. . . za byciem w Kobiecej wspólnocie.

Jeżeli uwielbiasz…

. . . kobiece praktyki i pragniesz kolejnego zanurzenia w świętość i Miłość.

Zapraszam Cię…

…na wyprawę po OD-WSTYDZENIE świętości Twojego ciała, Twojej ucieleśnionej Kobiecej Mocy, Twojej pulsującej życiem zmysłowości oraz Twoich lśniących Darów i Talentów

Zapraszam Cię…

…do zanurzenia się w świętej przestrzeni rytmów księżycowych, które wyznaczą rytm tej kobiecej wyprawy po Ucieleśnienie. Wyprawy po odzyskanie BEZ-WSTYDNEJ NIEWINNOŚCI i ŚWIĘTEGO UCIELEŚNIENIA będących niezbędnymi elementami kobiecej mocy

Zapraszam Cię…

…do świętej przestrzeni Kobiecych Praktyk, gdzie poprzez codzienne kobiece rytuały i ceremonie będziesz mogła poddać się rytmom, rozpuścić się w zmysłowości, zmięknąć w niewinność, zadrżeć przepływającą przez Twoje boskie ciało Mocą

„Jeżeli okrzyknięto Cię czarną owcą, odszczepieńcem, indywidualistką, samotną wilczycą, nie kurcz się w sobie, nie staraj się zniknąć. Tylko ślepcy mogą twierdzić, że nonkonformista jest przekleństwem dla społeczeństwa.

Stulecia ludzkich dziejów potwierdzają, że każdy kto się wyróżnia, wytycza nowe drogi i wnosi oryginalny, bogaty wkład w społeczeństwa i kultury.

Jeżeli kiedykolwiek twierdzono, że jesteście nieposłuszne, przekorne, niepoprawne, zuchwałe, przebiegłe, zbuntowana, niezdyscyplinowane, narwane, niepokorne, to jesteście na właściwym tropie. DZIKA KOBIETA JEST PRZY WAS.

Jeśli nigdy was tak nie nazwano to jeszcze jest na to czas. Bądźcie Dzikimi Kobietami! Nie rezygnujcie!

– Clarissa Pinkola Estes „Biegnąca z Wilkami” –

Kobieta w Pełni słowami Uczestniczek…

„Te 5 tygodni pracy z innymi kobietami przy prowadzeniu Izy okazało się dla mnie RATUNKIEM!!
Ratunkiem z zakleszczonego uścisku wstydu i innych emocji z nim powiązanych.


Teraz ze spokojem mogę pójść za tym co chcę, bo wiem, że jestem tego warta! Mogę odczuwać przyjemność, tańczyć, śpiewać, pląsając gotować.. albo siedzieć z założonymi rękami i patrzeć na bałagan.. albo powiedzieć „jak ktoś ma ochotę, to niech posprząta”
😊


Jestem tego warta! Jestem warta każdego kwitnącego kwiatka! Każdej kropli rosy! Każdego promienia słońca i dotyku wiatru…”

Ewa –

„Iza stworzyła magiczną przestrzeń w kręgu Kobiety w Pełni, która pozwoliła mi otworzyć szeroko drzwi które do tej pory były zaledwie uchylone…płomień który do tej pory się tlił, roznieciła we mnie swym magicznym oddechem…pomogła odetchnąć pełną piersią tak że czuję to w całym ciele.. przypomniała o porzuconych marzeniach…dała moc by obudzić to co spało…z bez-wstydną hojności podzieliła się tym co ma w sobie…

Magia tkana przez Izę działa…zmienia i transformuje…wszystko. I nie istnieją takie słowa w które bym mogła zamknąć moją ogromną wdzięczność za to co otrzymałam… odwagę by być sobą, otwartość na to co do mnie płynie, moc kreacji i tworzenia…te ziarna zasiane we mnie wzrastają z każdym dniem…

Która z nas nie potrzebuje tej miękkiej pełnej wszech-akceptacji i czułości?
Która prowadzi wprost do bajecznego ogrodu który jest w każdej z nas… Iza jest wspaniałym przewodnikiem… krocząc za nią po nieznanych mi dotąd ścieżkach, czułam się bezpieczna…
To magia w najprawdziwszej postaci…cudowna, niezwykła i wspaniała…tak jak Iza.”

– Lucyna Judyta Steier 

„Ja nie zdawałam sobie sprawy jak bardzo wstyd blokuje moją kobiecość, jak próbując go obłaskawić byłam w sam raz, jak wiele z mojej naturalności, swobody, radości istnienia przykrył, ile ochronnych warstw nabudował. To jak kostium, w którym może wygląda się przyzwoicie, ale jest bardzo niewygodny, krępujący ruchy, sztywny.

Ja potrzebuję swobody ruchu, wyrażania siebie, mówienia o tym co czuję i czego potrzebuję, być Kobietą Pełną a nie doskonałą, zadowalanie wszystkich dookoła nie jest możliwe, rani moje delikatne Ja, tak próbowałam żyć zamykając się w sobie na własne potrzeby.

W programie, który stworzyła Iza, wraz z innymi wspaniałymi Kobietami, odzyskałam te kawałki siebie, które pozwalają mi być Pełną. Medytacje Izy są dla mnie piękną ozdobą indywidualnej pracy, głos pełen ciepła, czułości niesie ukojenie, pomaga przejśc przez trudniejsze momenty. Bardzo cenię Izę, Jej pracę, to jak angażuje się i pomaga , prowadzi Kobiety do spełnienia.

Dlatego z całą Mocą mówię Warto wziąć udział w tym Programie – dla Siebie i dla Świata, to takie ważne aby było Nas coraz więzej – szczęśliwych, uśmiechniętych, spełnionych Kobiet.”

Anka Wilczyca –

„Ogromnie cieszę się, że mogłam wziąć udział w programie Izy. Program Kobieta w Pełni pozwolił mi na dogłębny wgląd w siebie. Odsłonił przede mną wszystkie blokady i tajemnice, które nosiłam w sobie co stanowiło dla mnie duży ciężar. Poznałam siebie z zupełnie nowej strony. Poprzez wszystkie praktyki nawiązałam mocną relację z samą sobą, uzdrowiłam cienie, otworzyłam się na nową jakość życia. Magia jaka towarzyszyła mi przez okres całego kursu jak i po nim jest nie do opisania. Obudziła się we mnie kobiecość, kreatywność i radość życia! Czy może być coś piękniejszego?

Z całego serca polecam każdej kobiecie kursy jakie oferuje Iza, to najlepszy prezent jaki warto dać samej sobie.

Wdzięczna, wdzięczna, wdzięczna!”

– DomiNika (Naturesto – świece sojowe) –

„Wdzięczność Iza za przewodnictwo w schodzeniu w głąb siebie, gdzie uzdrowiłam te ciemne cześć mnie gotowe ujrzeć światło. Powróciłam ze swoim skarbem z podróży bohaterki  Jestem swoim bohaterem tu i teraz.”

– Joanna Barakomska –

Jeśli mielibyśmy opisać pełną mocy Kobiecość jednym słowem, byłoby to: Bez-Wstydna

– Lucy Pearce „Płonąca Kobieta” –

Będziesz miała okazję odkryć magię rytmiczności, która w piękny i łagodny sposób zastępuje potrzebę kontroli, czy przymus motywowania siebie do działania.
Poczujesz jak rytmiczność tańca między Twoim ciałem a księżycem, w naturalny sposób określa:
• Twój czas działania i odpoczynku,
• czas tworzenia i czas regeneracji,
• czas ekspansji i czas zanurzenia w sobie i w wewnętrznej ciszy,
• czas bycia z Cieniem – wstydem i lękiem oraz czas integrowania ucieleśnienia i Mocy.

Jak Korzystać z tego Programu?

Ten program jest bardzo szeroki, głęboki i zróżnicowany. Zapewne tyle ile jest kobiet, tyle jest możliwych sposobów korzystania z niego.

Rozpoczynając jeden dzień przed Pełnią, możesz udać się na wyprawę w rytmie księżyca i podążać za kolejnymi praktykami w rytmie kolejnych maili, czy też w Twoim własnym rytmie.

Możesz też uznać medytacje księżycowe jako zupełnie osobny program i pracować najpierw ze wstydem, a potem z rytmami księżycowymi i menstruacją, lub odwrotnie.

Możesz też brać z tego programu to co Cię woła i wspiera danego dnia.

Możesz powracać do ulubionych, czy też wzywających Cię w danym momencie praktyk zgodnie z własnymi potrzebami i wewnętrznymi rytmami.

Wszystkie praktyki, inspiracje, nagrania na zawsze pozostaną Twoje, na wyciągnięcie ręki zawsze gdy będziesz tego potrzebować.

Czego Możesz się Spodziewać?

Swoją podróż rozpoczniesz tuż przed Pełnią księżyca, dając sobie czas na orientację i zapoznanie się informacjami wstępnymi

Codzienne praktyki i rytuały rozpoczniesz w Pełnię Księżyca. Kolejne dni zabiorą Cię w głęboko receptywną, intuicyjną, skierowaną do środka, energię Księżyca Ubywającego. W tym idealnym do pracy z Cieniem czasie, zanurzysz się w odmęty wstydu i lęku.

Poprzez codzienne praktyki będziesz dodawać kolejne krople Miłości, akceptacji, odwagi, aż w końcu znajdziesz się w ramionach Ciemnego Księżyca. Tutaj zanurkujesz w portal pierwotnej czerwonej rzeki menstruacji, rzeki totalnego odrodzenia i odnowy. Mięknąc w nią będziesz miała okazję pozwolić, aby wstyd i lęk odrodziły się wraz z księżycem w klejnoty koronne Twojej kobiecej Mocy.

Wraz z przybywającym księżycem kolejne kroki tej wyprawy zabiorą Cię w krainę uświęcenia boskiej kobiecości tutaj w tym ciele. W miarę jak księżyc będzie wzrastał, będziesz mogła sięgać po głębię połączenia z ciałem oraz bezwstydną totalnie niewinną zmysłowością.

Ta wędrówka poprowadzi Cię aż do Pełni Księżyca, gdzie spotkasz się z rozkwitającą, ekspansywną, karmiącą energią Twojej Kobiecości. Tutaj będziesz miała okazję wejść w pełnię swojej od-wstydzonej otwartości i odważnej Mocy.

Poprzez kobiece ceremonie i praktyki szamańskie będziesz mogła przebudzić swoje ciało do ekstatycznego, kosmicznie kreatywnego przeżywania menstruacji, będącej portalem odrodzenia i odżywienia zarówno dla Ciebie jak i całości stworzenia.

Dodatkowo praktyki te pomogą Ci zsynchronizować się z Twoim naturalnym rytmem księżyca, budując jednocześnie głębokie połączenie z naturą i całością stworzenia.

Ta Wyprawa w Rytmie Księżyca jest dla Ciebie jeżeli…

✨ Tęsknisz za głębokim połączeniem z Twoim ciałem,

✨ Przeczuwasz, że gdzieś w Twoim ciele ukrywa się uśpiona kobiecość i moc,

✨ Pragniesz przebudzić swoje ciało do głębi odczuwania i zmysłowości,

✨ Pragniesz rozkochać się w sobie, w swoim ciele, w swoim ucieleśnieniu,

✨ Pragniesz wydostać się z kajdan wstydu, które blokują Twoją ekspresję i pełnię życia,

✨ Tęsknisz za od-wstydzoną wolnością Twojej zmysłowości,

✨ Pragniesz umocnić poczucie swojej wartości i osadzenia w ciele,

✨ Pragniesz połączyć w jedno cielesność i zmysłowość, zmysłowość i niewinność, głębię miłości własnej i zmysłowość,

✨ Pragniesz obudzić w sobie rytmiczność oraz połączenie z cyklem księżycowym,

✨ Czujesz, że w Twojej krwi miesięcznej tkwi moc i pragniesz ją ucieleśnić,

✨ Jesteś gotowa stworzyć w swojej codzienności nowe nawyki – nawyki pełne obecności dla siebie samej, akceptacji, Miłości i głębokiego ucieleśnienia,

✨ Pragniesz zanurzyć się w otulających i poruszających Cię do głębi praktykach duchowych.

Co Otrzymasz?

1. Każdego dnia przez 5 tygodni (jeden pełny miesiąc księżycowy plus jeden tydzień na integrację) otrzymasz maila, w którym znajdziesz inspirację oraz praktykę na dany dzień naszej wspólnej wyprawy. Praktyki otrzymasz w formie pdf lub mp3.
Program ten jest bardzo obfity i większość dni zawiera więcej niż jedną praktykę. Zachęcam, aby wiele z tych praktyk zaplatać ze swoją codziennością.

2. Cztery Ceremonie Księżycowe w formie nagrań audio:
– Ceremonia Pełni Księżyca
– Ceremonia III Kwadry
– Ceremonia Nowiu Księżyca
– Ceremonia I Kwadry

3. Dwie medytacje w formie nagrań audio do pracy ze wstydem.

4. Cztery nagrania wspólnych praktyk oraz części teoretycznej ze spotkań na żywo.

5. Obfity zestaw dokumentów w formie pdf. Będą one dla Ciebie źródłem informacji wstępnych oraz dodatkowych inspiracji, które pomogą Ci zanurkować głębiej w Pełnię Od-Wstydzonego Życia. W tym zestawie otrzymasz następujące dokumenty:
– Przewodnik po programie,
– O wstydzie i ucieleśnieniu – Twoja droga do Kobiecej Mocy,
– O rytmach księżyca i ich wpływie na Twoje ciało, umysł i emocje,
– O magii Krwi Menstruacyjnej,
– Instrukcję do stworzenia Mandali Twojego Cyklu Księżycowego,
– pięć dokumentów opisujących szeroko niuanse niektórych praktyk oraz Ceremonii.

6. Dodatkowo otrzymasz krótką i łatwą codzienną Ceremonię Powitania Księżyca i Słońca do praktyki własnej do wykonywania przez cały czas naszej wędrówki.

7. Dodatkowo, w prezencie ode mnie otrzymasz:
– Instrukcje i inspiracje do stworzenia dla siebie Czerwonego Namiotu, czyli świętej przestrzeni krwawienia.
– Inspiracje do tworzenia świętej sztuki/przedmiotów mocy podczas krwawienia.

Kiedy

Pierwszego maila otrzymasz na 2 dni tuż przed pierwszą pełnią księżyca po zakupieniu Programu.

Ważne Daty Naszej Wędrówki

✨ 2 dni przed Pełnią – Powitanie
✨ 1 dzień przed Pełnią – Rozpoczęcie, orientacja,
✨ Pełnia Księżyca – Ceremonia Pełni,
✨ Trzecia kwadra – Ceremonia Starej Kobiety,
✨ Nów Księżyca – Ceremonia Nowiu
✨ Pierwsza kwadra – Ceremonia Rozkwitu
✨ Pełnia Księżyca – Ceremonia Pełni po pełni – integracja
✨ 4 dnia po pełni – zakończenie

Gdzie

Zacisze Twojego domu w zgodzie z Twoim wewnętrznym rytmem, potrzebami i możliwościami.

Zainwestuj w Siebie!

Cena Programu wynosi 350 zł.

Opłaty proszę dokonać przelewem na konto:
02 1050 1461 1000 0092 5868 2773

z dopiskiem „Imię i Nazwisko – Odwstydzone Ucieleśnienie”

Przy dokonaniu wpłaty proszę o kontakt:

sms pod numer 505 524 594,

FBmessenger @bramakobiecosci

lub email: i.bielnicka @gmail.com

PROWADZĄCA

IZA BIELNICKA

Wiedźma mieszająca w Kotle Transformacji, Trzymająca przestrzeń Łona, Krocząca ścieżką Miłości, Dzika Kobieta tańcząca z Księżycem, Położna Duszy wspierająca Kobiety na drodze ku wolności. Krzewi współczesną duchowość kobiecą, opartą o ścieżkę rozbudzania świętej przestrzeni Łona, jednocześnie głęboko zakorzenioną w esencji Miłości Wielkiej Matki.

Wspiera kobiety na drodze ku dojrzałej, pełnej, dzikiej Kobiecości. Pasjonuje się tropieniem cienia i przywracaniem wszelkich ran rozdzielenia z powrotem do esencji Miłości.

Tworzy przestrzeń transformacji, Miłości i zrozumienia podczas warsztatów oraz sesji indywidualnych. Trzyma Kobiece Kręgi.

Jeżeli powyższy opis wyraża Twoją tęsknotę za pięknym, autentycznym życiem –

zapraszam!

Dołącz do mnie i do Kręgu Kobiet, które pragną głębokich relacji i twórczego, aktywnego życia, zanurzonego w dzikiej naturze i pierwotnych rytmach ciała i duszy.

Kontakt

Tel.

505 524 594

Mail

i.bielnicka@gmail.com

Facebook