IZA BIELNICKA

BRAMA KOBIECOŚCI

ZAPRASZA NA WARSZTAT

W ramionach Pramatki

Uzdrawianie Matczynej Rany

Pierwsze zetknięcie z Boginią, z Boską Kobiecościa w ziemskim wymiarze, to spotkanie z naszą fizyczną matką – tą, która nas urodziła i wychowała. Nasza dusza wciąż wyraźnie pamięta doświadczenie zanurzenia w oceanie Wszechmiłości i akceptacji, jednak tutaj, w świecie fizycznym, doświadczamy również całego bólu, strachu i wstydu, które nasza matka niesie w swoim emocjonalnym bagażu. Dysonans między rzeczywistością a wspomnieniami duszy rodzi tęsknotę za matką, która kochałaby nas bezwarunkowo, która przyjęłaby nas, w pełni, w naszej prawdzie, wraz z cała gamą naszych przeżyć i doznań – zarówno tych pięknych jak i trudnych.

To Matczyna Rana, przekazywana nieświadomie kolejnym pokoleniom, która godzi w naszą najbardziej podstawową potrzebę – potrzebę Miłości.

Esencją Matczynej Rany jest więc poczucie oddzielenia i braku.

Jest to rana:

– braku bezwarunkowej Miłości matczynej;
– braku matki zawsze obecnej i rozumiejącej;
– braku matki słuchającej i słyszącej;
– braku matki wspierającej;
– oddzielenia od matki;
– oddzielenia od Matki Ziemi;
– oddzielenia od Sieci Życia;

Rozwojowo, relacja z Matką służy jako matryca naszej własnej relacji ze sobą…

Podświadomie traktujesz siebie tak, jak traktowała Cię Matka.

Jeżeli więc matka nie obdarzyła Cię Miłością bezwarunkową, jak możesz sama kochać siebie?

Jeżeli matka nie była obecna dla Ciebie zawsze, gdy jej potrzebowałaś, jak teraz możesz sama stawać za sobą?

Jeżeli matka nie akceptowała Twojej ekspresyjności, dzikości, talentów, jak Ty masz je w sobie zaakceptować?

Jeżeli matka tłumiła Twój krzyk, płacz, złość i zdolność mówienia „NIE”, jak Ty możesz sobie na nie pozwolić?

Praca Z Pramatką

Jest to moja autorska metoda uzdrawiania Matczynej Rany, uzdrawiania wewnętrznego dziecka oraz odbudowywania połączenia z Siecią Życia. Wielka Matka symbolizuje bezkresne źródło absolutnej Miłości i akceptacji. Podczas naszego spotkania pozwolimy sobie doświadczyć jej na wielu poziomach.
Wspólnie zejdziemy do głębin naszej nieświadomości, gdzie drzemią integralne, aczkolwiek nierozbudzone części naszej duszy. Właśnie tam, głęboko w podziemiach naszego jestestwa rozbudzimy w sobie nieskończone źródło Miłości, obfitości i mądrości, jakim jest Wielka Matka.

Ten piękny, delikatny i jednocześnie potężny proces działa u korzenia naszego poczucia rozdzielenia, a więc w miejscu, gdzie czujemy się niedostatecznie kochane przez nasze Matki.

Pozwala wypełnić Miłością wszelkie miejsca w nas, które czują się:

– niekochane,
– niewarte,
– niezasługujące,
– nieważne,
– niezauważone,
– nieusłyszane.

Głęboko w Twojej duszy, w Twojej pierwotnej jaźni leży wspomnienie szepczące do Ciebie, wzywające Cię do działania… Wspomnienie to szepcze o czasach, gdy pamiętałaś, że jesteś Miłością, a Twoje ciało świątynią boskości.

Wsłuchaj się w siebie, a usłyszysz głos mówiący:

„Narodziłaś się z Miłości, powstałaś z rozkoszy, jako wyraz miłosnego tańca między Niebem a Ziemią. Przyszłaś tutaj, aby żyć w Miłości i radości, aby celebrować każdy wdech i wydech”.

Głęboko w Tobie, Twoja pierwotna jaźń przyzywa Cię do przebudzenia, do powrotu do Sieci Życia, do ponownego zanurzenia się w ramionach Wielkiej Matki, a tym samym w Esencji Miłości. Wzywa Cię, abyś przypomniała sobie, że Miłość w swej pierwotnej naturze jest doświadczeniem cielesnym, porywającym, uzdrawiającym…

Odpowiesz na jej wezwanie?

Czego możesz się spodziewać podczas warsztatu

Pierwszego dnia skupimy się na uwalnianiu bólu, lęku, samotności, wstydu, poczucia winy, oraz przekonań, które odziedziczyłyśmy po matce, a które nam nie służą.

Drugi dzień poświęcony będzie nurkowaniu w ramiona PraMatki, czyli zanurzeniu w Esencji Miłości, sięganiu do korzenia wszystkiego, do źródła Wszechmiłości. Bedzie to dzień, w którym wszystkie komórki Twojego ciała doświadczą wibracji Miłości.

Podczas naszego spotkania wykorzystamy:

• podróże szamańskie,
• taniec intuicyjny,
• ciało-modlitwy,
• praktyki oddechowe,
• pracę z głosem,
• medytację, min. medytacje Osho,
• psychodrama,
• ceremonie kobiece,
• pracę w kobiecym kręgu,
• uświęconą sztukę,
• śpiew i snucie uzdrawiających opowieści,
• i inne narzędzia, które Wiedźma zawsze nosi w swojej magicznej, podręcznej torbie.

O PROWADZĄCEJ

IZA BIELNICKA

Wiedźma mieszająca w Kotle Transformacji, Trzymająca przestrzeń Łona, Krocząca ścieżką Miłości, Dzika Kobieta tańcząca z Księżycem, Położna Duszy wspierająca Kobiety na drodze ku wolności. Krzewi współczesną duchowość kobiecą, opartą o ścieżkę rozbudzania świętej przestrzeni Łona, jednocześnie głęboko zakorzenioną w esencji Miłości Wielkiej Matki.

Wspiera kobiety na drodze ku dojrzałej, pełnej, dzikiej Kobiecości. Pasjonuje się tropieniem cienia i przywracaniem wszelkich ran rozdzielenia z powrotem do esencji Miłości.

Tworzy przestrzeń transformacji, Miłości i zrozumienia podczas warsztatów oraz sesji indywidualnych. Trzyma Kobiece Kręgi.

Jeżeli powyższy opis wyraża Twoją tęsknotę za pięknym, autentycznym życiem –

zapraszam!

Dołącz do mnie i do Kręgu Kobiet, które pragną głębokich relacji i twórczego, aktywnego życia, zanurzonego w dzikiej naturze i pierwotnych rytmach ciała i duszy.

Co Myślą Kobiety…

„Jesteś cudowną przewodniczką! Trwam w zachwycie. Zalewa mnie miłość, ze wszystkich stron 🙂 Po raz kolejny zaprowadziłaś mnie do bardzo głębokich zakamarków, bardzo mocno ukrytych, zepchniętych w niepamięć wiele lat temu.

Jestem pełna podziwu dla mocy, która jest na Twoich warsztatach i dla magii, która zaczyna działać już na kilka dni przed warsztatami. Dla przestrzeni pełnej prawdy, którą tworzysz, dla ogromu miłości, którą niesiesz, dla sposobu, w jaki dbasz o kobiety zasiadające w kręgu. Inspirujesz, dodajesz skrzydeł, akceptujesz, uczysz czuć, sprawiasz, że bycie sobą jest czymś najnaturalniejszym na świecie, no i w końcu, że bycie kobietą jest totalnie piękne.

Moja dusza tańczy 🙂

– Aga Żłobińska –

„Jechałam na warsztat z intencją by ‘to co mi nie służy odeszło’ a dostałam znacznie więcej. Wydarzyła się magia. Słowa nie oddadzą tego czego doświadczyłam… 

Trzymająca energię grupy Iza Bielnicka, z uważnością czuwała nad przebiegiem procesów, wspierając, milcząc gdzie trzeba czy kierując na właściwe tory.

Cieszę się bardzo, że podarowałam sobie taki wspaniały prezent jakim było uczestnictwo w tym warsztacie. Wróciłam odmieniona i wiem, że mam tę moc!

Dziękuję!

– Magda Leszko –

„Ja wciąż jestem poruszona tym co się zadziało i jak Miłość w oczach drugiej osoby, dotyk pełen czułej obecności i uśmiech mówiący – tak bardzo cieszę się, że jesteś – mogą nas odmienić. To przestrzeń, w której można ukochać siebie jak jeszcze nigdy wcześniej. Przestrzeń, w której piękno rozkwita w oczach. 

Iza, dziękuję Ci z całego serca za to, że nas do tej przestrzeni zaprosiłaś i wspierałaś, prowadzona swoją niesamowitą intuicją. Głęboki pokłon dla Ciebie i wdzięczność bezkresna.

– Gosia Wysocka –

Kontakt

Tel.

505 524 594

Mail

i.bielnicka@gmail.com

Facebook