IZA BIELNICKA

BRAMA KOBIECOŚCI

ZAPRASZA NA

CEREMONIĘ ŚWIĘTYCH ŁEZ

„Smutek to ściana między dwoma ogrodami.”

-Khalil Gibran – 

Spotkamy się w świętej przestrzeni kobiecych ceremoni aby dotknąć, wyrazić, utulić i uwolnić nasze głębokie rany, smutki, bolączki.

W dawnych czasach lamentowanie oraz ceremonialne uwalnianie smutku i straty było kluczowym elementem procesu uwalniania i ponownego odradzania się w Miłości. To spotkanie jest powrotem do tej pięknej, niosącej ogromny potencjał uzdrowienia, tradycji.

Każda rana, każda trauma mogą być oddane w kochające ręce Wielkiej Matki czy też w magiczne przestrzenie Kosmicznego Łona.

Nadszedł czas aby stanać twarzą w twarz ze wstydem, poczuciem winy, poczuciem straty, bólu i krzywdy, które utrzymują kobiecość skutą w kajdany.

Nadszedł czas, aby zrzucić z siebie ten niepotrzebny już balast i pozwolić aby Światło Kobiecości zaświeciło ponownie!

“We łzach jest świętość. Są posłańcami przytłaczającego smutku … i niewymownej miłości.”

– Washington Irving –

Pozwalając sobie w pełni odczuć i wyrazić swoją rozpacz, smutek i ból, zagłębiając się w to doświadczenie w bezpiecznej przestrzeni Kobiecego Kręgu, pozwalając innym świadkować naszemu uwolnieniu, tworzy się przestrzeń transformacji, w której odradza się na nowo nasze ciało, psychika i dusza.

Pamiętaj, Twoja niewinność nigdy nie została dotknięta, rany znajdują się na zewnątrz Twojej dzikiej, kobiecej duszy, która jest czysta i świetlista. Twoja dusza Cię wzywa… Odpowiesz na jej wezwanie?

Wiedząc, że jesteś całkowicie wsparta na swojej ścieżce uzdrawiania.

Wiedząc, że Wielka Matka Cię obtula.

Dołącz do nas, zapraszam!

Ceremonia Świętych Łez

Ceremonia Świętych Łez jest darem jaki otrzymałam od wspaniałych nauczycieli Seren i Azra Bertrand, którzy są wizjonerami Nowej Ziemi, szamanami kroczącymi Ścieżką Miłości, żyjącymi w uświęconej relacji Hieros Gamos, czyli połączenia Boskiej Kobiecości i Boskiej Męskości. W ostatnim czasie wydali przełomową, wielokrotnie nagradzaną książkę: Womb Awakening – Initiatory Wisdom from the Creatrix of all Life.

Z miłością i głęboką wdzięcznością za wszelkie ich nauki dzielę się dzisiaj z Wami tą piękną ceremonią i okraszam ją moimi własnymi przyprawami i zapachami.

Czego możesz się spodziewać podczas ceremonii

– Taniec 4 smoków

– Medytacje (w tym medytacje Osho)

– Podróże szamańskie

– Mantry i praca z głosem

– Ceremonia Świętych Łez

– Wsparcie moje i Sióstr w Kręgu

– w zależności od potrzeby chwili i dynamiki w grupie, mogą się pojawić przeróżne inne praktyki wspierające wyrażanie bólu oraz obtulanie go.

Co zaprosisz do swojego życia dzięki uczestnictwu w tej Ceremonii

W zależności od etapu życia/rozwoju, na jakim się teraz znajdujesz korzyści mogą być przeróżne i zawsze będą wielopłaszczyznowe. Będą dotyczyć dowolnej kombinacji poniższych punktów, oraz potencjalnie wielu innych aspektów Twojego życia:

– uzdrowienie i uwolnienie starego bólu

– odzyskanie świętej przestrzeni Twojego łona, jako centrum Twojej Kobiecej Mocy

– rozbudzenie piękna Twojej głębokiej kobiecości

– otwarcie się na miłość do siebie i tworzenie relacji z innymi opartych o miłość

– rozbudzenie Twojego kreatywnego kobiecego Ognia

– ponowne narodziny w przestrzeni esencji Miłości i odnowy

– pogłębianie intymności ze sobą i z innymi

– doświadczenie głębokiego połączenia z Matką Ziemią i Siecią Życia, a co za tym idzie poczucie bezpieczeństwa tu i teraz

Co Myślą Kobiety…

„Jesteś cudowną przewodniczką! Trwam w zachwycie. Zalewa mnie miłość, ze wszystkich stron 🙂 Po raz kolejny zaprowadziłaś mnie do bardzo głębokich zakamarków, bardzo mocno ukrytych, zepchniętych w niepamięć wiele lat temu.

Ceremonia przyniosła mi dużo oczyszczenia i pozwoliła na zostawienie wielu łez, a wraz z nimi starego smutku, ukrytej złości i wstydu. Dojrzałam przestrzenie, które potrzebują mojego wsparcia w życiu codziennym. Uwolniłam bezruch, w jaki ten smutek mnie wprowadzał i iskrę, by iść swoją drogą.

Jestem pełna podziwu dla mocy, która jest na Twoich warsztatach i dla magii, która zaczyna działać już na kilka dni przed warsztatami. Dla przestrzeni pełnej prawdy, którą tworzysz, dla ogromu miłości, którą niesiesz, dla sposobu, w jaki dbasz o kobiety zasiadające w kręgu. Inspirujesz, dodajesz skrzydeł, akceptujesz, uczysz czuć, sprawiasz, że bycie sobą jest czymś najnaturalniejszym na świecie, no i w końcu, że bycie kobietą jest totalnie piękne.

Moja dusza tańczy 🙂

– Aga Żłobińska –

„To był przecudny czas…. Jestem nim poruszona do głębi…. To, co przeżyłam czuję wciąż w każdej komórce mojego ciała i mojej duszy… Zanurzyłam się w przestrzeń mojego serca i w esencję bezwarunkowej miłości… w tańcu czterech żywiołów odnalazłam wolność…

Magia…. po prostu magia…

Dziękuję Wam Wszystkim Kochane”

Magda Sokół

„Ja wciąż jestem poruszona tym co się zadziało i jak Miłość w oczach drugiej osoby, dotyk pełen czułej obecności i uśmiech mówiący – tak bardzo cieszę się, że jesteś – mogą nas odmienić. To przestrzeń, w której można ukochać siebie jak jeszcze nigdy wcześniej. Przestrzeń, w której piękno rozkwita w oczach. 

Iza, dziękuję Ci z całego serca za to, że nas do tej przestrzeni zaprosiłaś i wspierałaś, prowadzona swoją niesamowitą intuicją. Głęboki pokłon dla Ciebie i wdzięczność bezkresna.

– Gosia Wysocka –

Jeżeli powyższy opis wyraża Twoją tęsknotę za pięknym, autentycznym życiem –

zapraszam!

Dołącz do mnie i do Kręgu Kobiet, które pragną głębokich relacji i twórczego, aktywnego życia, zanurzonego w dzikiej naturze i pierwotnych rytmach ciała i duszy.

Kontakt

Tel.

505 524 594

Mail

i.bielnicka@gmail.com

Facebook