IV EDYCJA

Świątynia Dzikiej Kobiecości

12 Spirali

Przebudzenia Świętego Łona

8 Ucieleśnionych Bram Łona…

11

Spotkań w

Kobiecym Kręgu

12

Tygodni

Jeśli chcesz dowiedzieć się, gdzie tkwi Twoja prawdziwa moc, przejdź do tych miejsc, których nauczono Cię najbardziej się obawiać.

Twój orgazm, miesiączka, poród, menopauza – wszystkie procesy, w które zaangażowana jest Twoja Cipka i Twoje Łono.

To tam leży prawdziwa moc. W świętej Świątyni miednicy.

dr. Christiane Northrup –

🔥 Wołam Cię Kobieto 🔥

🔥 Wołam Ciebie 🔥
…która pragniesz ucieleśnić Kobiecą Magię…
🔥 Wołam Ciebie 🔥
…która pragniesz stać się drżeniem życia w Twojej Miednicy…
🔥 Wołam Ciebie 🔥
…która pragniesz mówić głosem z głębin swego brzucha… 
🔥 Wołam Ciebie 🔥
…która pragniesz zasiąść na Tronie swojej suwerennej Mocy… 
🔥 Wołam Ciebie 🔥
…która pragniesz pozwolić sobie na siebie jeszcze bardziej… 
🔥 Wołam Ciebie 🔥
…która pragniesz śmiać się z głębin brzucha i czerpać z życia garściami… 
🔥 Wołam Ciebie 🔥
…która pragniesz puścić się z odżywczym nurtem życia… 
🔥 Wołam Ciebie 🔥 
…która pragniesz zmięknąć i pozwolić życiu, aby Cię nakarmiło…
🔥 Wołam Ciebie 🔥
…która pragniesz wielbić swoje ciało i ducha… 
🔥 Wołam Ciebie 🔥
…która pragniesz tworzyć z płodnych otchłani Twego Łona… 
🔥 Wołam Ciebie 🔥
…która pragniesz głośno mówić swoją prawdę… 
🔥 Wołam Ciebie 🔥
…która pragniesz kochać się dziko i ogniście… 
🔥 Wołam Ciebie 🔥
…która pragniesz odrodzić się na nowo… 
🔥 Wołam Ciebie 🔥
…która pragniesz doświadczyć Nieba na Ziemi… 

Przebudzenie Łona

💎
Przebudzenie Łona jest rozbudzeniem Twojej Dzikiej Esencji, Boskiej Kobiecości  Mocy Twórczej i Soczystej Zmysłowości
💎
Przebudzenie Łona jest połączeniem z Kosmicznym Łonem Kreacji i Siecią Życia
💎
Przebudzenie Łona jest powrotem do korzeni, jest rozbudzeniem pamięci komórkowej Twojej pierwotnej natury
💎
Jest powrotem do stanu Niewinności
💎
Jest świętą ścieżką ucieleśnienia Boskiej Kobiecości
💎

Co Mówią Uczestniczki Poprzednich Edycji Świątyni…

„To co znalazłam na końcu tej drogi to coś więcej niż 1000 słów, coś więcej niż mogłam sobie wcześniej wyobrazić, to coś za czym woła serce, dusza, ciało – to Pełnia.”

Marta Dębska (Smaki Demeter)

Udział w cyklu warsztatów Świątynia Dzikiej Kobiecości był jednym z najmocniejszych i najbardziej transformujących doświadczeń w moim życiu.

Aga Żłobińska (Agni Art

Praca z Izą Bielnicką jest dla mnie najcenniejszym Darem w moim rozwoju. Iza jest dla mnie Ziemskim Aniołem, która swoim czułym i delikatnym prowadzeniem zaprosiła mnie do Życia, do Wolności, do bycia Sobą, do pokochania Daru jakim jest bycie Kobietą.

Motyla Szept –

O warsztatach z Izą można powiedzieć, za Clarissą Pinkolą Estés, że „tam właśnie kobiety biegną z wilkami…” Z Miłością dziękuję Ci Izo za moją podróż do Jądra Kobiecości.

Anita Małgorzata Sherzai

Moją Intencją na świątynne spotkania było zaleczenie, mięśniaka macicy, którego nie chciałam operować, czując iż zagłębienie się w siebie podczas pracy z łonem da mi więcej zrozumienia i wiedzy o sobie i swojej kobiecości. Od kilku miesięcy obserwuję złuszczanie tej zmiany podczas menstruacji, ten proces jeszcze trwa niosąc wiele odczuć, ciekawi mnie też jak się zakończy.

Anka Wilczyca –

Zdrowe, przebudzone Łono jest rozwibrowane, pulsuje żywymi, cyklicznymi rytmami umierania i odradzania…

. . . z łatwością tworząc miejsce na nowe emocje, nowe doznania, nowe projekty, nowe życie. To portal do przestrzeni tętniącej pierwotną pra-materią, która nie ma kształtu, nie ma formy, ale ma totalny potencjał do stawania się wszystkim, w zależności od Twoich pragnień.
Podróż do Łona wiedzie po spirali poprzez wiele wymiarów świadomości. Każda napotkana brama ma swój odpowiednik w ciele, swój archetyp, porę roku, fazę księżyca, cykl Łona oraz esencję Ziemi. Każda brama ma swój Cień, który pragnie być uzdrowiony.
Pielgrzymkę rozpoczniemy przejściem przez 3 bramy joni, które są odzwierciedleniem potrójnej bogini. Spotkamy się tutaj z archetypem Dziewicy, Matki/Kochanki/Królowej oraz Staruchy. Kolejny etap to Kosmiczna Brama Szyjki Macicy, przez którą wkroczymy w przestrzeń Łona. Tutaj będą na nas czekać bramy 4 żywiołów – spotkamy się z Ziemią, Ogniem, Powietrzem i Wodą. Kulminacją podróży jest przejście przez portal Łona Kreacji, które w tradycji świętego Graala przedstawiane jest symbolicznie jako mistyczna róża; w świętej geometrii jako Kwiat Życia, w naukach Osho jako Nicość, czy od zarania wieków jako Labirynt.
Trzy pierwsze bramy są pielgrzymką w głębię kobiecej seksualności. Tutaj znajdziemy odcisk wszystkich naszych doświadczeń seksualnych, zarówno tych przepełnionych miłością, jak i tych ziejących strachem i pustką. Tutaj będziemy mogły dotknąć zarówno najpiękniejszych pragnień, jak i fantazji erotycznych wynikających z głębokich ran, wstydu i poczucia odrzucenia.
Pielgrzymując przez trzy pierwsze Bramy będziesz miała okazję obtulić i uzdrowić poprzez ciało, to co jest gotowe do uzdrowienia, będziesz miała okazję doświadczyć swojej prawdziwej soczystej, tryskającej życiem i lekkością seksualności. Przeglądając się w oczach Sióstr dostrzeżesz w sobie świętość i piękno o jakich Ci się nie śniło.
Kolejne Bramy zabiorą nas w świadomość zbiorową Łona i alchemię czterech żywiołów. Będzie to podróż ku głębi tworzenia, rodzenia, manifestowania poprzez kobiece ciało, a nie poprzez siłę woli i upór, jak nas wcześniej uczono. Narodzisz się w sobie, w swojej soczystej, wibrującej życiem i zmysłowością mocy tworzenia.

Wiedz, że to Łono, Z którego powstają wszelkie istoty; Wszechświat rodzi się we mnie, i we mnie zostanie zniszczony.

Bhagavad Gita 

Łono jest bramą między światami. Kobieta z całkowicie przebudzonym Łonem jest prawdziwą szamanką; podróżuje między światami.

Seren & Azra Bertrand (Womb Awakening – Initiatory Wisdom from the Creatrix of all Life)

CO OSIĄGNIESZ DZIĘKI UCZESTNICTWU W TYM WARSZTACIE?

Przechodząc przez każdą z bram Świątyni otrzymasz związane z nią wielowymiarowe dary. Przebudzenie i otwarcie każdej z nich da Ci przestrzeń do zintegrowania w życiu codziennym odpowiadających jej stanów świadomości, oraz unikalnych wibracji uzdrawiających Cię na poziomie komórkowym.
Podróż ta jest także uzdrawianiem Twojej głębokiej seksualności i drogą do wyzwolenia naturalnej, dzikiej seksualnej istoty, która w Tobie żyje, i która pragnie się przez Ciebie przejawić w radości i ekstazie życia codziennego.
Dzięki głębokiej pracy ze zdejmowaniem „pancerza” z joni, z przebudzaniem jej do naturalnej, pierwotnej wrażliwości, na nowo powrócisz do stanów tryskającej soczystości. Zaplatając lekkość i figlarność Dziewicy z dojrzałą, przebudzoną seksualnością Twojej Wewnętrznej Kochanki, odnajdziesz w sobie zupełnie nowe, totalnie zaskakujące pokłady wolności i rokoszy.
Otwierając Bramę Kosmicznego Łona, poczujesz przypływ uzdrawiających sił witalnych i dotkniesz nieskończonych możliwości manifestacji swoich pragnień.

Zaproś do swojego życia zmianę

W zależności od etapu życia/rozwoju, na jakim się teraz znajdujesz korzyści mogą być przeróżne i zawsze będą wielopłaszczyznowe. Będą dotyczyć dowolnej kombinacji poniższych punktów oraz potencjalnie wielu innych aspektów Twojego życia. Otworzenie Ośmiu Bram Łona ma tak ogromny wpływ na nasze życie, że trudno jest przewidzieć jak wielkie obszary Twojego życia zaczną rozkwitać pod wpływem tego uzdrawiania.

✨ Zapoznasz się ze swoją joni. Poznasz jej potrzeby i pragnienia. Uwolnisz wstyd i inne emocje ją blokujące. Oswoisz i pokochasz swoją Cipkę. Poczujesz jej świętość, zrozumiesz jak ważną częścią Twojego ciała jest joni.
✨ Pokochasz i zaakceptujesz swoje ciało takim jakie ono jest. Stwierdzenie, że „ciało jest świątynią” przestanie być sloganem, a stanie się Twoją wewnętrzną prawdą.
✨ Doświadczysz głębokiego zjednoczenia ze swoim ciałem oraz zrozumienia co mu służy a co jest uzależnieniem wynikającym z rany.
✨ Doświadczysz swojej naturalnej, tryskającej soczystością zmysłowości i sek$ualności.
✨ Odkryjesz w sobie lekkość, wesołość i figlarność.
✨ Zjednoczysz się ze swoim Tronem i mocą dojrzałej kobiecości.
✨ Obudzisz w sobie głos Starej Kobiety, będącej źródłem wewnętrznej mądrości. Ten głos obdarzy Cię zrozumieniem i akceptacją rzeczywistości. Tendencja do oceniania siebie i innych opadnie jak stara zużyta skóra.
✨ Usłyszysz siebie i swoje prawdziwe potrzeby.
✨ Będziesz z jasnością wyrażała własną, głęboką prawdę. Wyrażała ją zarówno głosem, jak i całym swoim życiem.
✨ Zanurzysz się w cykliczności i poddasz się jej uzdrawiającym rytmom.
✨ Zwolnisz i zaczniesz smakować życie.
✨ Twoja wewnętrzna Dzika Kobieta wzmocni się i rozkwitnie.
✨ Odnajdziesz i uznasz swoje moce.
✨ Zaczniesz tworzyć to, co w naturalny sposób wypływa z Twojej twórczej natury. Będziesz to robić w zgodzie z naturalnym, wewnętrznym rytmem. Twórczość ta może przybierać najróżniejsze formy, począwszy od dekoracji domu, czy sadzeniu kwiatów w ogrodzie, po pisanie, malowanie, taniec, rzeźbienie, aktywizm itd., itp.
✨ Rozpoczniesz i/lub pogłębisz proces wyznaczania swojego terytorium oraz jasnej komunikacji własnych granic. Otworzysz w sobie przestrzeń do stworzenia/odnalezienia miejsca na świecie dla siebie i swojego plemienia.
✨ Doświadczysz spokoju wypływającego z zaufania do siebie i do życia...

Czego możesz się spodziewać podczas warsztatu

Świątynia Dzikiej Kobiecości to cykl 20 spotkań, odbywających się na przestrzeni 10 miesięcy księżycowych.
Będziemy się spotykać 2 razy w miesiącu na platformie Zoom, z którą możesz się łączyć z każdego miejsca na świecie, każde spotkanie będzie trwało ok 2 godzin.
Jednocześnie Świątynna grupa na FB będzie przestrzenią wspierającą Cię we wprowadzaniu realnych zmian w codziennym życiu, możesz się więc spodziewać kilku postów w tygodniu, które będą dla Ciebie inspiracją, wsparciem, obtuleniem, pomocną ręką, gdy się przewrócisz, zaproszeniem do pogłębienia procesu.
Przebudzenie Świętego Łona jest ścieżką Boskiej Kobiecości, ścieżką głębokiego ucieleśnienia. Możesz się więc spodziewać wielu praktyk, które będą krok po kroku przywracać Twoje święte ciało Bogini do pełni rozwibrowanego, soczystego, dzikiego życia.
W miarę jak Twoje ciało będzie się przebudzać, stare mechanizmy działania, stare schematy będą opadać, tworząc miejsce na Nowe Pełne-Życia Życie.
Doświadczysz Transformującej Mocy Miękkości i Czułości dla siebie samej. Dostrzeżesz piękno w swoich najbardziej zakazanych i zawstydzanych obszarach. Z każdym krokiem będziesz nabierała więcej Odwagi, aby stawiać się do życia w pełni swojej Boginiczności – w jednym ręku trzymając Miłość i Prawdę a w drugim swoje Dary i Talenty.
Jednocześnie Świątynia Dzikiej Kobiecości to przestrzeń budowania Siostrzeństwa, wspierania się, dzielenia się sobą i budowania sieci wsparcia dla wielu projektów, które rodzą się w miękko-zmysłowych przestrzeniach Świątyni.
Jest to także Święta przestrzeń Kobiecego Kręgu, a więc przestrzeń, w której możemy w pełnej obecności i z Miłością pokazywać się ze wszystkim co w sobie akurat mamy, to przestrzeń budowania wzajemnego szacunku, nowych sposobów porozumiewania się, współbycia i współtworzenia.
Możesz się spodziewać głębokiej, poruszającej ciało, duszę i umysł pracy. Dotkniesz przestrzeni, które delikatnie rozciągną Cie we wszystkich kierunkach, domagając się zmian w sposobie myślenia i funkcjonowania, domagając się, abyś stanęła za sobą, w sobie, w swojej dzikiej, kobiecej, zmysłowej Mocy tworzenia własnego życia!

DLACZEGO WYBRAŁAM FORMUŁĘ ONLINE?

Esencją mojej pracy z kobietami jest łączenie świątyni z codziennością oraz duchowości z cielesnością. Mam poczucie, że praca online daje nam wyjątkowe możliwości wplatania codziennych rytuałów świątynnych w zwykłą codzienność, aż w końcu pewnego dnia obudzisz się wiedząc, że każdy krok, każdy oddech, każde słowo, każdy odcień ekstazy jest świętością.
Mam poczucie, że ostatnie wydarzenia pokazują wyraźnie, że już nie ma czasu, aby bawić się w duchowość, aby medytacja i modlitwa były jedynie elementami spotykanymi na macie czy poduszce do medytacji. Mam poczucie, że ten obrót Spirali otwiera nam przestrzeń do głębi ucieleśnienia boskiej kobiecości w codzienności.
Przyszedł czas abyś stanęła jako Bogini przed swoim partnerem/partnerką, przed swoimi dziećmi, rodzinami, przyjaciółmi, szefem. . . 
na wakacjach, w pracy, na wywiadówce. . .
w kuchni, w sypialni, w sali konferencyjnej. . .
Już czas. . .
Moim zdaniem praca online daje nam największe szanse zintegrowania głębi Twojej świętej, soczystej, twórczej cielesności w życiu codziennym. Cykl Świątynia Dzikiej Kobiecości jest stworzony tak, aby wesprzeć Cię na drodze do stworzenia Twojej własnej, wyjątkowej rozwibrowanej życiem, rozkoszą i dzikością codzienności.

Ty również możesz przebyć świętą drogę do Świątyni Twego Łona.

Dołącz do mnie, wskaże Ci drogę i będę Cię na niej wspierać.

Będę się z Tobą śmiać i tańczyć w blasku księżyca.

Będę Cię obtulać i wycierać Twoje łzy.

Będę Cię błogosławić i wielbić Twoje piękno.

Zabiorę Cię w świętą przestrzeń kobiecych ceremonii.

Dostrzegę w Tobie Boginię, a Ty zobaczysz we mnie swoje odbicie.

I Uwierzysz, że Jesteś Świętością!

„Przebudzenie Łona było praktykowana przez Kapłanki Isis, tantryczne joginie, Celtyckie dziewice łabędzie, kapłanki Awalonu, czy gnostyckie Magdaleny.”

Seren & Azra Bertrand (Womb Awakening – Initiatory Wisdom from the Creatrix of all Life)

DLA CIEKAWYCH SŁÓW KILKA O PRZEBUDZONYM ŁONIE

Esencja Kobiecego Łona jest holograficznym odzwierciedleniem Kosmicznego Łona Kreacji. Całe nasze życie, wszelkie projekty, pomysły rodzą się poprzez świętą przestrzeń Łona. To właśnie tutaj znajduje się centrum rozpuszczające wszystko co stare, wszystko co już niepotrzebne. To właśnie tutaj, przechodzimy przez odnowę i ponowne narodziny w rytmie przepływu naszej krwi miesięcznej oraz w rytmie pór roku.
Zdrowe, przebudzone Łono jest rozwibrowane, pulsuje żywymi, cyklicznymi rytmami umierania i odradzania z łatwością tworząc miejsce na nowe emocje, nowe doznania, nowe projekty, nowe życie. To portal do przestrzeni tętniącej pierwotną pra-materią, która nie ma kształtu, nie ma formy, ale ma totalny potencjał do stawania się wszystkim, w zależności od Twoich pragnień.
Łono jest największą Świątynią naszego ciała, do której prowadzi królewski trakt, droga pielgrzymek. Podróżując do Łona Pielgrzym porusza się po krajobrazach kobiecego ciała. Po drodze napotyka Osiem Świętych Bram. Każda z nich niesie swoje cienie i dary. Każda wymaga zanurkowania w głębiny siebie i poddania się uzdrawiającej mocy Łona.
Pielgrzymka jest wyprawą po kielich świętego Graala, po moc odrodzenia w mądrości, miłości i zmysłowości Jej cel to odnalezienie esencji Życia oraz Dzikiej Niewinności. Ty, Twoje Święte Ciało to ścieżka, a kielich Graala to przestrzeń Twojego Łona. Jesteś żywym, świętym krajobrazem inicjacji i duchowej podróży.

Przebudzenie tej królewskiej drogi dla zmysłowej Shakti jest alchemicznym kluczem, dzięki któremu rodzi się ucieleśniona Boska Kobiecość, a Nowa Ziemia może się narodzić w wibracji radości i miłości.

Seren & Azra Bertrand (Womb Awakening – Initiatory Wisdom from the Creatrix of all Life)

Co Otrzymasz?

✨ 20 spotkań na żywo na platformie Zoom;
✨ 10 spotkań Live, podczas, których będę odpowiadała na Twoje pytania;
✨ Ceremonię 13 Rytuał MunaiKi – Rytuał Łona Wyzwolonego z Bólu;
✨ materiały w formie dokumentów Pdf dotyczące każdej Spirali;
✨ zestawy Kobiecych Praktyk oraz codziennych Rytuałów do pracy własnej pomiędzy spotkaniami, mają one na celu osadzenie Ciebie jako Bogini w Twojej codzienności;
✨ zestaw minimum 20 medytacji do pracy własnej pomiędzy spotkaniami;
✨ zestaw mantr otwierających i harmonizujących kolejne Bramy Łona;
✨ zestaw praktyk tantrycznych nakierowanych na budzenie i uzdrawianie przepływu energii seksualnej;
✨ praktyki oddechowe oraz ruchowe budzące w Tobie witalność i naturalny przepływ energii życiowej;
✨ zestaw praktyk do pracy w parach z Siostrą z Kręgu;
✨ wsparcie i prowadzenie podczas tworzenia Przedmiotów Mocy, Mandali oraz innych przejawów sztuki szamańskiej;
✨ instrukcje i inspiracje do pracy z przebudzeniem magii krwi menstruacyjnej;
✨ wsparcie oraz inspiracje do pogłębienia swojego kontaktu z rytmem księżycowym;
✨ instrukcje do tworzenia Codziennych Rytuałów Miłości oraz moje wsparcie przy ich wprowadzaniu w życie;
✨ materiały oraz moje prowadzenie i wsparcie podczas pracy z Uzdrawianiem Rodu;
✨ dostęp do tajnej, aktywnej grupy na Facebooku, która będzie służyła jako nasza święta przestrzeń Kręgu;
✨ mądrość oraz wsparcie Sióstr z Kręgu;
✨ możliwość uczestniczenia w wyjazdowym warsztacie, który będzie poświęcony Osobistym Inicjacjom Przejścia.

PODCZAS NASZYCH SPOTKAŃ WYKORZYSTAMY

• podróże szamańskie,
• mantry otwierające kolejne bramy Łona,
• mantry wywodzące się z linii Graala,
• ciało-modlitwy,
• praktyki oddechowe,
• codzienne kobiece rytuały,
• praktyki tantryczne,
• ceremonie kobiece wywodzące się min. z linii Graala oraz z szamanizmu Egipskiego,
• uświęconą sztukę – będziemy wykonywać Przedmioty Mocy związane z Magią Łona,
• tworzenie mandali,
• joga – pogłębiona praktyka świadomości miednicy,
• pracę w kobiecym kręgu,
• śpiew i snucie uzdrawiających opowieści,
• i inne narzędzia, które Wiedźma zawsze nosi w swojej magicznej, podręcznej torbie.

BONUS!

Dołączając do IIII edycji Świątyni Dzikiej Kobiecości, otrzymasz w prezencie:

– W Rytmie Księżyca – Przebudzenie Mocy Księżycowej Krwi –

Program do pracy własnej o wartości 490 zł, a w nim m.in.:
✨ zestaw 4 Ceremonii Księżycowych budzących Cię do naturalnych rytmów Twego ciała, w formie audio;
✨ zestaw codziennych Rytuałów Celebracji Kobiecości i Twojego Kobiecego Ciała do praktyki własnej;
✨ instrukcje i inspiracje do stworzenia dla siebie Czerwonego Namiotu, czyli świętej przestrzeni krwawienia,
✨ instrukcję do stworzenia Mandali Twojego Cyklu Księżycowego.

DATY KOLEJNYCH SPOTKAŃ

Już dziś możesz zarezerwować dla siebie następujące daty:

✨ 10.02.2023 – Spirala Tej, która jest Osadzona w Miłości ✨
✨ 17.02.2023 – Spirala Tej, która jest Ukorzeniona w Rodzie ✨
✨ 24.02.2023 – Spirala Tej, która jest Odzyskaną Nie-winnością ✨
✨ 3.03.2023 – Spirala Tej, która Siedzi na Tronie Mocy swojej Miednicy ✨
✨ 10.03.2023 – Spirala Tej, która Wie i Mówi Głosem z Głębin ✨
✨ 17.03.2023 – Spirala Tej, która Tka Wątki – odpoczynek i integracja ✨
✨ 24.03.2023 – Spirala Tej, która Stąpa po Ziemi ✨
✨ 31.03.2023 – Spirala Tej, która Tańczy w Ogniu ✨
✨ 7.04.2023 – Spirala Tej, która jest Sięga Niebios ✨
✨ 14.04.2023 – Spirala Tej, która jest Bezkresem Głębi ✨
✨ 21.04.2023 – Spirala Tej, która Rodzi Światy ✨
✨ 28.04.2023 – Spirala Tej, która Tka Wątki – odpoczynek, integracja, zakończenie ✨

✨ Grupa FB ✨

Gdzie

Platforma ZOOM, tajna grupa FB, oraz przestrzeń mailowa

Kiedy

10.02.2023 – 30.04.2023

Świątynia Dzikiej Kobiecości to cykl 11 spotkań rozłożonych na przestrzeni 12 tygodni.

Będziemy się spotykać 1 raz w tygodniu na platformie Zoom, z którą możesz się łączyć z każdego miejsca na świecie, każde spotkanie będzie trwało do 2 godzin.

Dodatkowo w każdym tygodniu w naszej tajnej grupie na FB odbędzie się spotkanie Live, w trakcie którego będę odpowiadała na Wasze pytania.

Zainwestuj w Siebie!

Pragnę, aby przestrzenie transformacji, które tworzę były dostępne dla szerokiej grupy kobiet, dlatego też w zależności od Twoich osobistych możliwości finansowych, możesz wybrać jedną z trzech możliwych opłat za ten warsztat:

1 800 zł, 1 500 zł, lub 1 300 zł

Cena obejmuje:

11 spotkań w Kręgu,

11 spotkań Live poświęconych odpowiedziom na Wasze pytania,

materiały, medytacje, nagrania medytacji,

ćwiczenia, praktyki kobiece,

ceremonie do pracy własnej,

oraz dostęp do żywej, aktywnej grupy na facebooku.

Istnieje możliwość rozłożenia opłaty na miesięczne raty – w takim wypadku obowiązuje zaliczka w wysokości 600 zł, miesięczna opłata wynosi 250 zł x 4 raty (od lutego 2023 do 10 maja 2023).

Miejsce rezerwuje wpłata bezzwrotnej zaliczki w wysokości w wysokości 600 zł na konto:
02 1050 1461 1000 0092 5868 2773

Przed wpłatą zaliczki proszę o kontakt:

sms pod numer 505 524 594,

FBmessenger @bramakobiecosci

lub email: i.bielnicka @gmail.com

PROWADZĄCA

IZA BIELNICKA

Wiedźma mieszająca w Kotle Transformacji, Trzymająca przestrzeń Łona, Krocząca ścieżką Miłości, Dzika Kobieta tańcząca z Księżycem, Położna Duszy wspierająca Kobiety na drodze ku wolności. Krzewi współczesną duchowość kobiecą, opartą o ścieżkę rozbudzania świętej przestrzeni Łona, jednocześnie głęboko zakorzenioną w esencji Miłości Wielkiej Matki.

Wspiera kobiety na drodze ku dojrzałej, pełnej, dzikiej Kobiecości. Pasjonuje się tropieniem cienia i przywracaniem wszelkich ran rozdzielenia z powrotem do esencji Miłości.

Tworzy przestrzeń transformacji, Miłości i zrozumienia podczas warsztatów oraz sesji indywidualnych. Trzyma Kobiece Kręgi.

ASYSTUJE

AGNIESZKA ŻŁOBIŃSKA

Artystka zafascynowana sztuką szamańską, tworzeniem świętych przestrzeni w codzienności oraz uzdrawiającym działaniem procesu twórczego. Roztańczona dzika kobieta lasu łącząca sztukę z naturą (więcej o jej twórczości na stronie Agni Art). Wielbicielka siostrzeństwa oraz mocy kobiecego Kręgu. Wiedźma, pragnąca wspierać Kobiety w budzeniu się do życia w dzikości i rozwibrowaniu. Gotująca połówka duetu salaterka.pl. Absolwentka poprzedniej edycji Świątyni Dzikiej Kobiecości.

Jeżeli powyższy opis wyraża Twoją tęsknotę za pięknym, autentycznym życiem –

zapraszam!

Dołącz do mnie i do Kręgu Kobiet, które pragną głębokich relacji i twórczego, aktywnego życia, zanurzonego w dzikiej naturze i pierwotnych rytmach ciała i duszy.

Kontakt

Tel.

505 524 594

Mail

i.bielnicka@gmail.com

Facebook