IZA BIELNICKA – BRAMA KOBIECOŚCI

Cykl Warsztatów On-Line

Świątynia Dzikiej Kobiecości

10-Miesięczna Podróż

Przebudzenia Świętego Łona

Przebudzenie Łona…

… jest rozbudzeniem Twojej Dzikiej Esencji, Twojej Boskiej Kobiecości, Twojej Mocy Twórczej i Soczystej Zmysłowości.

Przebudzenie Łona…

… jest połączeniem z Kosmicznym Łonem Kreacji i Siecią Życia.

Przebudzenie Łona…

… jest powrotem do korzeni, jest rozbudzeniem pamięci komórkowej Twojej pierwotnej natury.

Jest powrotem do stanu Niewinności.

Jest to święta ścieżka ucieleśnienia Boskiej Kobiecości.

Jeśli chcesz dowiedzieć się, gdzie tkwi Twoja prawdziwa moc, przejdź do tych miejsc, których nauczono Cię najbardziej się obawiać.

Twój orgazm, miesiączka, poród, menopauza – wszystkie procesy, w które zaangażowana jest Twoja Cipka i Twoje Łono.

To tam leży prawdziwa moc. W świętej świątyni miednicy.

dr. Christiane Northrup –

Esencja Kobiecego Łona jest holograficznym odzwierciedleniem Kosmicznego Łona Kreacji

Zdrowe, przebudzone Łono jest rozwibrowane, pulsuje żywymi, cyklicznymi rytmami umierania i odradzania z łatwością tworząc miejsce na nowe emocje, nowe doznania, nowe projekty, nowe życie. To portal do przestrzeni tętniącej pierwotną pra-materią, która nie ma kształtu, nie ma formy, ale ma totalny potencjał do stawania się wszystkim, w zależności od Twoich pragnień.

Łono jest największą Świątynią naszego ciała. Podróżując do Łona Pielgrzym porusza się po krajobrazach kobiecego ciała. Po drodze napotyka Osiem Świętych Bram (np. Cipka, Punkt-G, Szyjka Macicy). Każda z nich niesie swoje cienie i dary. Każda pragnie uzdrowienia, każda pragnie lśnić swoim pierwotnym blaskiem, nadając Ci poczucie wewnętrznego i zewnętrznego piękna oraz pewności siebie.

Pielgrzymka jest wyprawą po kielich świętego Graala, po moc odrodzenia w mądrości, miłości i zmysłowości Jej cel to odnalezienie esencji Życia oraz Dzikiej Niewinności. Ty, Twoje Święte Ciało to ścieżka, a kielich Graala to przestrzeń Twojego Łona. Jesteś żywym, świętym krajobrazem inicjacji i duchowej podróży.

Przebudzenie tej królewskiej drogi dla zmysłowej Shakti jest alchemicznym kluczem, 
dzięki któremu rodzi się ucieleśniona Boska Kobiecość, a Nowa Ziemia może się narodzić w wibracji radości i miłości.

Seren & Azra Bertrand

Co Myślą Kobiety…

“Praca z Izą, zarówno warsztatowa jak i indywidualna to niezwykła podróż po siebie, po swoją prawdę i swoją moc. Iza zaprasza do przestrzeni pełnej miłości i czułej obecności, w której bardzo głębokie procesy niejednokrotnie zachodzą w ekstazie. Jest wspaniałą Przewodniczką na drodze ku sobie, w powrocie do swojej pełni, do życia pełnego życia w połączeniu z pieśnią swojej duszy, do tworzenia swojego osobistego Nieba na Ziemi.


Iza łączy wiedzę z wielu dziedzin z ogromną dawką magii, niesamowitym doświadczeniem i głęboką mądrością. Swoimi darami obdarza świat w miłości i czułości. Wibruje życiem i zaraża śmechem. To dzika Kobieta, która inspiruje do bycia sobą. Cudowna nauczycielka życia w rozkoszy i przyjemności, pokazująca duchowość mocno osadzoną w codzienności.


Praca z Izą odmieniła moje życie – prawdziwie, głęboko i trwale, na wielu poziomach. Polecam całym sercem niezależnie od tego, w jakim momencie swojego życia jesteś.

– Aga Żłobińska –

“Praca z Iza Bielnicka jest dla mnie najcenniejszym Darem w moim rozwoju. Iza jest dla mnie Ziemskim Aniołem, która swoim czułym i delikatnym prowadzeniem zaprosiła mnie do Życia, do Wolności, do bycia Sobą, do pokochania Daru jakim jest bycie Kobietą.

Pracując z Izą stałam się SOBĄ…

W pełnym ukochaniu do moich ran i doświadczeń. Nauczyłam się odnajdywać Dary w moich ranach i cieniach. Nauczyłam się uzdrawiać to co tyle lat we mnie zalegało.

W delikatnym i pełnym Miłości prowadzeniu odnalazłam swoje zagubione wewnętrzne dziecko, tyle lat czekające na mnie by się nim zaopiekować.

Zaczęłam słuchać swoich potrzeb.

Zaczęłam dbać o siebie, bo okazało się, że nie było w moim życiu przestrzeni na moje potrzeby, na przyjemność, na radość z bycia.”

– Motyla Szept –

“Świątynia Dzikiej Kobiecości budzi do życia w zaufaniu do Życia, w przyjemności i rozkoszy. Sprzyja odkrywaniu w sobie iskry twórczej i kreatywnego wyrażania siebie. Jest piękną podróżą do życia w swojej mocy.

Udział w cyklu warsztatów Świątynia Dzikiej Kobiecości był jednym z najmocniejszych i najbardziej transformujących doświadczeń w moim życiu.

Iza z jednej strony poprowadziła nas przez mocno transformujące praktyki podczas spotkań warsztatowych, z drugiej zaś pokazała jak czuć się Boginią na co dzień, jak tworzyć swoją świętą przestrzeń w domu, jak żyć by duchowość była zapleciona z codziennością i przejawiała się nawet w najprostszych czynnościach domowych. Wyposażyła nas w narzędzia, dzięki którym stanie za sobą i bycie blisko siebie jest możliwe każdego dnia, w każdej chwili, niezależnie od okoliczności.

Świątynia Dzikiej Kobiecości to dla mnie również ogromna moc siostrzeństwa. Odnalazłam tu swoje plemię – i to nie tylko na te 10 miesięcy. Wzrastanie wśród innych kobiet jest ogromnym wsparciem, ale też inspiracją. Patrzenie na rozkwit Sióstr w kręgu, na to jak stają w swojej prawdzie, odkrywają swoje dary, swoją kobiecość i seksualność, swoje talenty, iskrę do życia w swojej mocy, dodaje skrzydeł i pozwala sięgać po więcej.”

– Aga Żłobińska –

“Z serca do serca z wdzięcznością za wspólną drogę polecam ten warsztat jak również indywidualna prace z Izą wszystkim kobietom, które czują w sobie chęć podróży przez życie z tym czego potrzebują i pragną. Praca mentorska z Izą ukazała mi co jest starym, blokującym, ograniczającym lękiem… inspirując do puszczenia, mięknięcia i w tą przestrzeń zaprosiłam to co mnie wspiera, rozwija, chęć i tworzenie własnego życia w tańcu miłości z odwagą.

– Joanna Barakomska –

“Moją Intencją na świątynne spotkania było zaleczenie, mięśniaka macicy, którego nie chciałam operować, czując iż zagłębienie się w siebie podczas pracy z łonem da mi więcej zrozumienia i wiedzy o sobie, swojej kobiecości. 

Od kilku miesięcy obserwuję złuszczanie tej zmiany podczas menstruacji, ten proces jeszcze trwa niosąc wiele odczuć, czasem także lęku, obserwuję różne doznania, ciekawi mnie też jak się zakończy.

Z końcem cyklu spotkań pojawiła się niesamowita energia, wibracja i przestrzeń w łonie, otwarcie na nowe, na kreację, zadbanie o siebie, dojrzale, z mądrością staruchy, wiedzą kobiety – wiem czego chcę, wiem jak to zrealizować, słucham swego wnętrza.

Nasze spotkania otworzyły mnie na ogrom cudownej kobiecej energii, jej przepływ, niesamowite wsparcie, moc miłości, przepływającej przez naszą świętą przestrzeń…

– Anka Wilczyca –

Zasmakuj Świątyni!

Darmowy Warsztat On-Line

Umiłuj Swoje Ciało

Dzień Otwarty w

Świątyni Dzikiej Kobiecości

środa, 9. Września, 2020, g. 20.00 – 22.00

Podróż do Łona

Podróż do Łona wiedzie po spirali poprzez wiele wymiarów świadomości. Każda napotkana brama ma swój odpowiednik w ciele, swój archetyp, porę roku, fazę księżyca, cykl Łona oraz esencję Ziemi. Każda brama ma swój Cień, który pragnie być uzdrowiony.

Pielgrzymkę rozpoczniemy przejściem przez 3 bramy joni, które są odzwierciedleniem potrójnej bogini. Spotkamy się tutaj z archetypem Dziewicy, Matki/Kochanki/Królowej oraz Staruchy. Kolejny etap to Kosmiczna Brama Szyjki Macicy, przez którą wkroczymy w przestrzeń Łona. Tutaj będą na nas czekać bramy 4 żywiołów/kierunków świata – spotkamy się z Ziemią, Ogniem, Powietrzem i Wodą. Kulminacją podróży jest przejście przez portal Łona Kreacji, w tradycji świętego Graala przedstawianego symbolicznie jako mistyczna róża; Kwiat Życia w świętej kobiecej geometrii, Nicość w naukach Osho, czy Labirynt.

Trzy pierwsze bramy są pielgrzymką w głębię kobiecej seksualności. Tutaj znajdziemy odcisk wszystkich naszych doświadczeń seksualnych, zarówno tych przepełnionych miłością, jak i tych ziejących strachem i pustką. Tutaj będziemy mogły dotknąć zarówno najpiękniejszych pragnień, jak i fantazji erotycznych wynikających z głębokich ran, wstydu i poczucia odrzucenia.

Pielgrzymując przez trzy pierwsze Bramy będziesz miała okazję obtulić i uzdrowić poprzez ciało, to co jest gotowe do uzdrowienia, będziesz miała okazję doświadczyć swojej prawdziwej soczystej, tryskającej życiem i lekkością seksualności. Przeglądając się w oczach Sióstr dostrzeżesz w sobie świętość i piękno o jakich Ci się nie śniło.

Kolejne Bramy zabiorą nas w świadomość zbiorową Łona i alchemię czterech żywiołów. Będzie to podróż ku głębi tworzenia, rodzenia, manifestowania poprzez kobiece ciało, a nie poprzez siłę woli i upór, jak nas wcześniej uczono.

Narodzisz się w sobie, w swojej soczystej, wibrującej życiem i zmysłowością mocy tworzenia!

Łono jest bramą między światami.
Kobieta z całkowicie przebudzonym Łonem jest prawdziwą szamanką;
podróżuje między światami.

Seren & Azra Bertrand

CO OSIĄGNIESZ DZIĘKI UCZESTNICTWU W TYM WARSZTACIE?

Przechodząc przez każdą z bram otrzymasz związane z nią wielowymiarowe dary. Przebudzenie i otwarcie każdej z nich da Ci przestrzeń do zintegrowania w życiu codziennym odpowiadających jej stanów świadomości, oraz unikalnych wibracji uzdrawiających Cię na poziomie komórkowym.

Podróż ta jest także uzdrawianiem Twojej głębokiej seksualności i drogą do wyzwolenia naturalnej, dzikiej seksualnej istoty, która w Tobie żyje, i która pragnie się przez Ciebie przejawić w radości i ekstazie życia codziennego.

Dzięki głębokiej pracy ze zdejmowaniem „pancerza” z joni, z przebudzaniem jej do naturalnej, pierwotnej wrażliwości, na nowo powrócisz do stanów tryskającej soczystości. Zaplatając lekkość i figlarność Dziewicy z dojrzałą, przebudzoną seksualnością Twojej Wewnętrznej Kochanki, odnajdziesz w sobie zupełnie nowe, totalnie zaskakujące pokłady wolności i rokoszy.

Otwierając Bramę Kosmicznego Łona, poczujesz przypływ uzdrawiających sił witalnych i dotkniesz nieskończonych możliwości manifestacji swoich pragnień.

Wiedz, że to Łono,
Z którego powstają wszelkie istoty
Wszechświat rodzi się we mnie,
i we mnie zostanie zniszczony

Bhagavad Gita –

Zaproś do swojego życia zmianę

W zależności od etapu życia/rozwoju, na jakim się teraz znajdujesz korzyści mogą być przeróżne i zawsze będą wielopłaszczyznowe. Będą dotyczyć dowolnej kombinacji poniższych punktów oraz potencjalnie wielu innych aspektów Twojego życia. Otworzenie Ośmiu Bram Łona ma tak ogromny wpływ na nasze życie, że trudno jest przewidzieć jak wielkie obszary Twojego życia zaczną rozkwitać pod wpływem tego uzdrawiania.
 • Zapoznasz się ze swoją joni. Poznasz jej potrzeby i pragnienia. Uwolnisz wstyd i inne emocje ją blokujące. Oswoisz i pokochasz swoją Cipkę. Poczujesz jej świętość, zrozumiesz jak ważną częścią Twojego ciała jest joni.
 • Pokochasz i zaakceptujesz swoje ciało takim jakie ono jest. Stwierdzenie, że „ciało jest świątynią” przestanie być sloganem, a stanie się Twoją wewnętrzną prawdą.
 • Doświadczysz głębokiego zjednoczenia ze swoim ciałem oraz zrozumienia co mu służy a co jest uzależnieniem wynikającym z rany.
 • Doświadczysz swojej naturalnej, tryskającej soczystością zmysłowości i seksualności.
 • Odkryjesz w sobie lekkość, wesołość i figlarność.
 • Zjednoczysz się ze swoim Tronem i mocą dojrzałej kobiecości.
 • Obudzisz w sobie głos Starej Kobiety, będącej źródłem wewnętrznej mądrości. Ten głos obdarzy Cię zrozumieniem i akceptacją rzeczywistości. Tendencja do oceniania siebie i innych opadnie jak stara zużyta skóra.
 • Usłyszysz siebie i swoje prawdziwe potrzeby.
 • Będziesz z jasnością wyrażała własną, głęboką prawdę. Wyrażała ją zarówno głosem, jak i całym swoim życiem.
 • Zanurzysz się w cykliczności i poddasz się jej uzdrawiającym rytmom.
 • Zwolnisz i zaczniesz smakować życie.
 • Twoja wewnętrzna Dzika Kobieta wzmocni się i rozkwitnie.
 • Odnajdziesz i uznasz swoje moce.
 • Zaczniesz tworzyć to, co w naturalny sposób wypływa z Twojej twórczej natury. Będziesz to robić w zgodzie z naturalnym, wewnętrznym rytmem. Twórczość ta może przybierać najróżniejsze formy, począwszy od dekoracji domu, czy sadzeniu kwiatów w ogrodzie, po pisanie, malowanie, taniec, rzeźbienie, aktywizm itd., itp.
 • Rozpoczniesz i/lub pogłębisz proces wyznaczania swojego terytorium oraz jasnej komunikacji własnych granic. Otworzysz w sobie przestrzeń do stworzenia/odnalezienia miejsca na świecie dla siebie i swojego plemienia.
 • Doświadczysz spokoju wypływającego z zaufania do siebie i do życia.

“Ekstaza to przebudzenie i odkrycie, że jesteś zakochana w życiu.”

– Margot Annand –

Czego możesz się spodziewać podczas warsztatu

Świątynia Dzikiej Kobiecości to cykl 19 spotkań, odbywających się na przestrzeni 10 miesięcy.

Będziemy się spotykać 2 razy w miesiącu na platformie Zoom, z którą możesz się łączyć z każdego miejsca na świecie, każde spotkanie będzie trwało do 2 godzin.

Dodatkowo w każdym miesiącu w naszej tajnej grupie na fb odbędzie się spotkanie Live, w trakcie którego będę odpowiadała na Wasze pytania.

Przebudzenie Świętego Łona jest ścieżką Boskiej Kobiecości, ścieżką głębokiego ucieleśnienia. Możesz się więc spodziewać wielu praktyk, które będą krok po kroku przywracać Twoje święte ciało Bogini do pełni rozwibrowanego, soczystego, dzikiego życia.

W miarę jak Twoje ciało będzie się przebudzać, stare mechanizmy działania, stare schematy będą opadać, tworząc miejsce na Nowe, Pełne-Życia Życie.

Z każdym kolejnym etapem przebudzenia będzie się wyłaniać kolejna część Ciebie – kolejny puzzel będzie się wpasowywał w pełniejszy obraz Ciebie. Nauczysz się stawać za sobą, wybierać siebie, jasno komunikować swoje potrzeby tworząc tym samym w swojej codzienności przestrzeń dla siebie samej, dla pełni-siebie w swoim życiu.

Doświadczysz Transformującej Mocy Miękkości i Czułości dla siebie samej. Dostrzeżesz piękno w swoich najbardziej zakazanych i zawstydzanych obszarach. Z każdym krokiem będziesz nabierała więcej Odwagi, aby stawiać się do życia w pełni swojej Boginiczności – w jednym ręku trzymając Miłość i Prawdę a w drugim swoje Dary i Talenty.

Możesz się spodziewać głębokiej, poruszającej ciało, duszę i umysł pracy. Dotkniesz przestrzeni, które delikatnie rozciągną Cie we wszystkich kierunkach, domagając się zmian w sposobie myślenia i funkcjonowania, domagając się, abyś stanęła za sobą, w sobie, w swojej dzikiej, kobiecej, zmysłowej Mocy tworzenia własnego życia!

DLACZEGO WYBRAŁAM FORMUŁĘ ONLINE?

Esencją mojej pracy z kobietami jest łączenie świątyni z codziennością oraz duchowości z cielesnością. Mam poczucie, że praca online daje nam wyjątkowe możliwości wplatania codziennych rytuałów świątynnych w zwykłą codzienność, aż w końcu pewnego dnia obudzisz się wiedząc, że każdy krok, każdy oddech, każde słowo, każdy odcień ekstazy jest świętością.

Mam poczucie, że ostatnie wydarzenia pokazują wyraźnie, że już nie ma czasu, aby bawić się w duchowość, aby medytacja i modlitwa były jedynie elementami spotykanymi na macie czy poduszce do medytacji. Mam poczucie, że ten obrót Spirali otwiera nam przestrzeń do głębi ucieleśnienia boskiej kobiecości w codzienności.

Przyszedł czas abyś stanęła jako Bogini przed swoim partnerem/partnerką, przed swoimi dziećmi, rodzinami, przyjaciółmi, szefem…
na wakacjach, w pracy, na wywiadówce…
w kuchni, w sypialni, w sali konferencyjnej…

Już czas…

Moim zdaniem praca online daje nam największe szanse zintegrowania głębi Twojej świętej, soczystej, twórczej cielesności w życiu codziennym. Cykl Świątynia Dzikiej Kobiecości jest stworzony tak, aby wesprzeć Cię na drodze do stworzenia Twojej własnej, wyjątkowej rozwibrowanej życiem, rozkoszą i dzikością codzienności.

PODCZAS NASZYCH SPOTKAŃ WYKORZYSTAMY

• podróże szamańskie,
• mantry otwierające kolejne bramy Łona,
• mantry wywodzące się z linii Graala,
• ciało-modlitwy,
• praktyki oddechowe,
• codzienne kobiece rytuały,
• ceremonie kobiece wywodzące się min. z linii Graala oraz z szamanizmu Egipskiego,
• uświęconą sztukę – będziemy wykonywać Przedmioty Mocy związane z Magią Łona,
• tworzenie mandali,
• joga – pogłębiona praktyka świadomości miednicy,
• pracę w kobiecym kręgu,
• śpiew i snucie uzdrawiających opowieści,
• i inne narzędzia, które Wiedźma zawsze nosi w swojej magicznej, podręcznej torbie.

Dodatkowo otrzymasz:

• materiały w formie dokumentu Pdf dotyczące każdej Spirali,
• zestawy Kobiecych Praktyk oraz codziennych Rytuałów do pracy własnej pomiędzy spotkaniami, mają one na celu osadzenie Ciebie jako Bogini w Twojej codzienności,
• zestaw minimum 11 medytacji do pracy własnej pomiędzy spotkaniami,
• zestaw praktyk do pracy w parach z Siostrą z Kręgu,
• dostęp do tajnej grupy na Facebooku, która będzie służyła jako nasza święta przestrzeń Kręgu.

Ty również możesz przebyć świętą drogę do Świątyni Twego Łona.

Dołącz do mnie, wskaże Ci drogę i będę Cię na niej wspierać.

Będę się z Tobą śmiać i tańczyć w blasku księżyca.

Będę Cię obtulać i wycierać Twoje łzy.

Będę Cię błogosławić i wielbić Twoje piękno.

Zabiorę Cię w świętą przestrzeń kobiecych ceremonii.

Dostrzegę w Tobie Boginię, a Ty zobaczysz we mnie swoje odbicie.

I uwierzysz, że jesteś świętością!

NOWOŚCIĄ EDYCJI 2020/21 BĘDZIE

otwieranie kolejnych Bram Łona poprzez pracę z głosem,

pogłębiona praca z magią krwi menstruacyjnej,

zagłębienie w rytm księżycowy,

odzyskiwanie połączenia z naturą,

tworzenie przedmiotów mocy,

tworzenie Ołtarzy jako elementu świętej codzienności,

sztuka jako narzędzie transformacji,

możliwość uczestniczenia w wyjazdowym warsztacie, który będzie poświęcony Osobistym Inicjacjom Przejścia.

Tematy i daty kolejnych spotkań

✨ Spirala 0 (25/09/2020 i 2/10/2020) ✨ 

Wstęp; Przebudzenie Piersi Bogini; Ceremonia Wzmocnienia siebie;

13 Rytuał MunaiKi – Rytuał Łona Wyzwolonego z Bólu

✨ Spirala 1 (16/10/2020 i 23/10/2020) ✨

Pierwsza Brama, Przebudzenie Dziewicy;

 Portal w Twoim ciele: Łechtaczka, Wargi, Wejście do Pochwy, Grasica

✨ Spirala 2 (13/11/2020 i 20/11/2020✨

Druga Brama, Przebudzenie Matki/ Kochanki/ Królowej; Portal w Twoim ciele: Punkt G i Tarczyca

✨ Spirala 3 (11/12/2020 i 18/12/2020) ✨

Trzecia Brama, Przebudzenie Starej Mądrej Kobiety; 

Portal w Twoim ciele: Szyjka Macicy i Ciało Migdałowate

✨ Spirala 4 (8/01/2020 i 22/01/2021) ✨

Czwarta Brama, Przebudzenie i harmonizacja żywiołu Ziemi; Brama do Łona Ziemi i połączenia z Siecią Życia; 

Mądrość Łona: Rodzenie, Zielarstwo, Uzdrawianie

✨ Spirala 5 (19/02/2021 i 26/02/2021) ✨

Piąta Brama, Przebudzenie i harmonizacja żywiołu Ogień; 

Portal w Twoim ciele: Prawy Jajnik; 

Mądrość Łona: Menstruacja, Święta Seksualność, Przejście Śmierci

✨ Spirala 6 (19/03/2021 i 26/03/2021) ✨

Szósta Brama, Przebudzenie i harmonizacja żywiołu Powietrze;

Mądrość Łona: Zapłodnienie, Komunikacja z Przodkami i Przewodnikami

✨ Spirala 7 (23/04/2021 i 30/04/2021) ✨

Siódma Brama, Przebudzenie i harmonizacja żywiołu Wody;

Portal w twoim ciele: Lewy Jajnik;

Mądrość Łona: Jajeczkowanie, Jedność, Boska Kobiecość

✨ Spirala 8 (21/05/2021 i 28/05/2021) ✨

Ósma Brama, Portal do Kosmicznego Łona Kreacji;

Spotkanie z Czarną Madonną

✨ Spirala 9 (11/06/2021) ✨

Ceremonia Końcowa, Integracja, Celebracja

✨ Wspólny Wyjazd (3-6 czerwca 2021) ✨

Warsztat poświęcony Inicjacjom Przejścia dla chętnych, płatny osobno, szczegóły zostaną ogłoszone w późniejszym terminie.

✨ Grupa FB ✨

Pracę w grupie na FB zakończymy ok 15. lipca, 2021.

“Przebudzenie Łona było praktykowana przez Kapłanki Isis, tantryczne joginie, Celtyckie dziewice łabędzie, kapłanki Awalonu, czy gnostyckie Magdaleny.”

– Seren & Azra Bertrand –

Gdzie

Platforma ZOOM

Kiedy

Świątynia Dzikiej Kobiecości to cykl 19 spotkań rozłożonych na przestrzeni 10 miesięcy.

Będziemy się spotykać 2 razy w miesiącu na platformie Zoom, z którą możesz się łączyć z każdego miejsca na świecie, każde spotkanie będzie trwało do 2 godzin.

Dodatkowo w każdym miesiącu w naszej tajnej grupie na fb odbędzie się spotkanie Live, w trakcie którego będę odpowiadała na Wasze pytania.

Niech rok 2020 będzie dla Ciebie portalem do spełnienia najgłębszych tęsknot!

Zainwestuj w Siebie!

2000 zł – cena obejmuje 19 spotkań w Kręgu, 10 spotkań Live poświęconych odpowiedziom na Wasze pytania, materiały, medytacje, ćwiczenia, praktyki kobiece, ceremonie do pracy własnej oraz dostęp do żywej, aktywnej grupy, na której będziesz mogła dzielić się swoimi pytaniami i przemyśleniami.

Cena 2000zł obowiązuje przy wpłacie bezzwrotnej zaliczki w wysokości 500zł do 11. września 2020.

Przy wpłacie zaliczki po tej dacie cena wynosi 2400zł.

Istnieje możliwość rozłożenia opłaty na miesięczne raty.

W takim wypadku obowiązuje bezzwrotna zaliczka w wysokości 500zł, miesięczna opłata wynosi 200zł x 10 rat (od września 2020 do czerwca 2021, w sumie 2500zł)

Zaliczka w wysokości 500zł płatna na konto:
02 1050 1461 1000 0092 5868 2773

Ilość miejsc jest ograniczona, przed wpłatą zaliczki proszę więc o kontakt:

sms pod numer 505 524 594,

FBmessenger @bramakobiecosci

lub email: i.bielnicka @gmail.com

PROWADZĄCA

IZA BIELNICKA

Wiedźma mieszająca w Kotle Transformacji, Trzymająca przestrzeń Łona, Krocząca ścieżką Miłości, Dzika Kobieta tańcząca z Księżycem, Położna Duszy wspierająca Kobiety na drodze ku wolności. Krzewi współczesną duchowość kobiecą, opartą o ścieżkę rozbudzania świętej przestrzeni Łona, jednocześnie głęboko zakorzenioną w esencji Miłości Wielkiej Matki.

Wspiera kobiety na drodze ku dojrzałej, pełnej, dzikiej Kobiecości. Pasjonuje się tropieniem cienia i przywracaniem wszelkich ran rozdzielenia z powrotem do esencji Miłości.

Tworzy przestrzeń transformacji, Miłości i zrozumienia podczas warsztatów oraz sesji indywidualnych. Trzyma Kobiece Kręgi.

ASYSTUJE

AGNIESZKA ŻŁOBIŃSKA

Artystka zafascynowana sztuką szamańską, tworzeniem świętych przestrzeni w codzienności oraz uzdrawiającym działaniem procesu twórczego. Roztańczona dzika kobieta lasu łącząca sztukę z naturą. Wielbicielka siostrzeństwa oraz mocy kobiecego kręgu. Wiedźma, pragnąca wspierać Kobiety w budzeniu się do życia w dzikości i rozwibrowaniu. Gotująca połówka duetu salaterka.pl. Absolwentka poprzedniej edycji Świątyni Dzikiej Kobiecości.

Jeżeli powyższy opis wyraża Twoją tęsknotę za pięknym, autentycznym życiem –

zapraszam!

Dołącz do mnie i do Kręgu Kobiet, które pragną głębokich relacji i twórczego, aktywnego życia, zanurzonego w dzikiej naturze i pierwotnych rytmach ciała i duszy.

Kontakt

Tel.

505 524 594

Mail

i.bielnicka@gmail.com

Facebook