IZA BIELNICKA

BRAMA KOBIECOŚCI

ZAPRASZA NA WARSZTAT

Dzika Dusza Dzikie Ciało

Podróż do wewnętrznej Dzikiej Kobiety…

… jest niczym wyprawa w głąb lasu – wije się tam kręta, pradawna ścieżka prowadząca w najdziksze odmęty Twojej duszy, najgłębsze zakamarki Twojego Łona, w miejsca, do których nie dociera światło słoneczne, które mogą oświetlić jedynie promienie księżyca…

Na pierwszy rzut oka ścieżka jest często zupełnie zarośnięta, niewidoczna. Chwilami, musimy przywołać Ducha Lasu, Ducha Wody, czy Ducha Ognia, aby wskazały nam kierunek.

Po drodze do Dzikiej Kobiety napotykamy lęk i wstyd, które ostrzegają: „Nie idź do lasu, nie zapuszczaj się w gęstwinę!”

Ale my, które usłyszałyśmy wezwanie Dzikiej Kobiety, idziemy odważnie przed siebie i nic już nie jest w stanie nas powstrzymać…

„Jeśli nie wejdziesz do lasu, to nic ci się nie przydarzy

i nigdy nie zaczniesz naprawdę żyć”

– Clarissa Pinkola Estés –

Twoja wewnętrzna Dzika Kobieta jest źródłem sił witalnych. Jest iskrą życia, roztańczoną w Twoim świętym tańcu Dakini, niosącą natchnienie i pasję.

Jest Tą, która mieszka na końcu czasu i końcu świata wijąc Sieć Życia z tęsknot Twojej duszy. Jest prądem napędzającym rzekę życia. Jest siedmioma oceanami wszechświata, początkiem i końcem.

Jest Tą, która sprawia, że kość za kością zbierasz swoją prawdę, by pewnego dnia ożywić ten szkielet pieśnią duszy.

Jest też Stara Kobietą, wyrocznią, głosem intuicji i wewnętrznej mądrości, głosem płynącym z centrum Twojego Łona.

Jest dziką nauczycielką, dziką matką, dziką mentorką wspierającą Cię w każdej sytuacji!

Pozwól jej przemówić!

„Kość za kością, włos za włosem powraca Dzika Kobieta. Powraca Dzikuska w sennych marzeniach, powraca w wydarzeniach na pół rozumianych i na pół pamiętanych. Powraca w opowieściach.”

– Clarissa Pinkola Estés –

Zamknij oczy i wyobraź sobie siebie stojącą w centrum prastarego lasu, w strumieniu mocy twórczej, stopy zakorzenione, ręce wyciągnięte w górę, lekko rozpostarte.

Twoje Łono i serce rozwibrowane, czujące, otwarte, przepełnione poczuciem jedności, miłości, harmonii…

Przed Tobą otwiera się ścieżka wiodąca ku spełnieniu, a Ty czujesz jasno połączenie z Siecią Życia i znasz już swoje w niej miejsce!

Czy Twoja Dzika Kobieta chce powrócić? Przebudzić się w Tobie?

Czujesz jej wezwanie?

Jeżeli ten obraz do Ciebie przemawia, zapraszam!

Czego możesz się spodziewać podczas warsztatu

Proces rozbudzania wewnętrznej Dzikiej Kobiety jest niezwykle ucieleśniony, dlatego też duża część naszego spotkania będzie poświęcona pracy z ciałem. Poprzez ruch będziemy zaplatać nowo odkrywane nici magii i świętości naszych ciał z drogocennymi nutami naszej wyjątkowej pieśni Dzikiej Duszy. Tkaninę, którą będziemy tkać, ozdobimy perłami odwagi i rodzącymi się z głębin naszego brzucha wewnętrznymi, uświęconymi rytmami dzikiego ciała.

Zanurzone w bezpiecznej przestrzeni Kobiecego Kręgu, poddamy się mądrości ciała i pozwolimy aby poniosła nas ścieżką w głąb lasu. Po drodze, zupełnie jak Kobieta-Wąż, zrzucimy warstwy starej skóry.

Poprzez ciało-modlitwy, czyli modlitwy ucieleśnione, doświadczymy świętości naszego ciała i prawdą się stanie stwierdzenie, że ciało jest naszą Świątynią.

Zagłębimy się w odwieczny taniec Łona, tworząc tym samym przestrzeń dla naszej wewnętrznej Stwórczyni.

Odnajdziemy w sobie głos Dzikiej Kobiety. Dobędziemy z głębin Łona prastarą pieśń dzikiej jaźni. Doświadczając tej magicznej wibracji otworzymy drzwi Nowemu w naszym życiu. Stworzymy miejsce na Miłość, twórczość, kreatywność, na samoekspresję.

Nasze rozbudzone, rozwibrowane Łono połączymy z Łonem Kosmicznym i Łonem Matki Ziemi. Zakorzeniając się zarówno w Ziemi jak i w Niebie, połączymy się z całością stworzenia, z pełnią Sieci Życia i naszym uświęconym, wyjątkowym w niej miejscem.

Podążając w rytmie kobiecych ceremonii wyczarujemy przestrzeń Uświęconej Kobiecości, otwierając się tym samym na intuicję i magię w codziennym życiu.

„Nie ma nic potężniejszego niż kobieta, która ucieleśniła swoją duszę,
kobieta, która nie tylko wierzy, że jest inkarnacją boskiej kobiecości,
ale która ośmiela się działać jak ona.”

Sera Beak

Zaproś do swojego życia zmianę

W zależności od etapu życia/rozwoju, na jakim się teraz znajdujesz korzyści mogą być przeróżne i zawsze będą wielopłaszczyznowe. Będą dotyczyć dowolnej kombinacji poniższych punktów oraz potencjalnie wielu innych aspektów Twojego życia. Rozbudzenie Dzikiej Kobiety ma tak ogromny wpływ na nasze życie, że trudno jest przewidzieć jak wielkie obszary Twojego życia zaczną rozkwitać pod wpływem tego uzdrawiania.

1.  Zwolnisz i zaczniesz smakować życie.

2. Usłyszysz i zaczniesz podążać za wewnętrznym, pierwotnym głosem swojej dzikiej duszy, a nie za oczekiwaniami ludzi, którzy Cię otaczają.

3.  Zaczniesz tworzyć to, co w naturalny sposób wypływa z Twojej twórczej natury. Będziesz to robić w zgodzie z naturalnym, wewnętrznym rytmem. Twórczość ta może przybierać najróżniejsze formy, począwszy od dekoracji domu, czy sadzeniu kwiatów w ogrodzie, po pisanie, malowanie, taniec, rzeźbienie, aktywizm itd., itp.

4. Będziesz z jasnością wyrażała własną, głęboką prawdę. Wyrażała ją zarówno głosem, jak i całym swoim życiem.

5. Rozpoczniesz i/lub pogłębisz proces wyznaczania swojego terytorium oraz jasnej komunikacji własnych granic. Otworzysz w sobie przestrzeń do stworzenia/odnalezienia miejsca na świecie dla siebie i swojego plemienia.

6. Pokochasz i zaakceptujesz swoje ciało takim jakie ono jest. Stwierdzenie, że „ciało jest świątynią” przestanie być sloganem, a stanie się Twoją wewnętrzną prawdą.

7. Odczujesz jedność i świętość siebie i życia wokół.

8. Rozpoczniesz lub pogłębisz uzdrawianie relacji z najbliższymi w Twoim życiu.

9. Zasmakujesz dojrzałej, rozbudzonej seksualności i pozwolisz, aby radość z bycia w ciele leczyła stare rany.

10. Doświadczysz alchemii połączenia przeciwieństw (światło/cień, energia męska/żeńska, etc.).

Jeżeli powyższy opis wyraża Twoją tęsknotę za pięknym, autentycznym życiem –

zapraszam!

Dołącz do mnie i do Kręgu Kobiet, które pragną głębokich relacji i twórczego, aktywnego życia, zanurzonego w dzikiej naturze i pierwotnych rytmach ciała i duszy.

Podczas naszego spotkania wykorzystamy:

• podróże szamańskie,
• taniec rozbudzający Łono,
• taniec czterech żywiołów,
• ciało-modlitwy,
• praktyki oddechowe,
• pracę z głosem,
• medytację, min. medytacje Osho,
• joga – pogłębiona praktyka świadomości miednicy,
• ceremonie kobiece,
• pracę z naturalną magią lasu,
• pracę w kobiecym kręgu,
• uświęconą sztukę,
• śpiew i snucie uzdrawiających opowieści,
• i inne narzędzia, które Wiedźma zawsze nosi w swojej magicznej, podręcznej torbie.

„Zdrowa kobieta przypomina wilka: krzepka, po brzegi pełna, potężna siła życiowa, życiodajna, świadoma swego terytorium, pomysłowa, lojalna, lubiąca wędrówki. Jednak oddzielenie od pierwotnej, zwierzęcej natury sprawia, że osobowość kobiety ubożeje, rozcieńcza się, rozmywa, staje się przezroczysta, bez wyrazu. Nie zostałyśmy pomyślane jako żałosne stworzenia z rzadkimi wątłymi włoskami, zbyt słabe, by zerwać się do skoku, gonić za zdobyczą, dawać nowe życie. Kiedy życie kobiety popada w zastój lub wypełnia się nudą, to jest to moment, kiedy powinna dojść do głosu jej dzika, zwierzęca strona; to czas, by dusza rozlała się szeroko jak rzeka w delcie.”

– Clarissa Pinkola Estés –

Ty również możesz odkryć drogę do swojej wewnętrznej Dzikiej Kobiety.

Dołącz do mnie, wskaże Ci drogę i będę Cię na niej wspierać.

Będę się z Tobą śmiać i tańczyć w blasku księżyca.

Będę Cię obtulać i wycierać Twoje łzy.

Będę Cię błogosławić i wielbić Twoje piękno.

Zabiorę Cię w świętą przestrzeń kobiecych ceremonii.

Dostrzegę w Tobie Boginię, a Ty zobaczysz we mnie swoje odbicie.

I uwierzysz, że jesteś świętością!

Maj, 2020

Szczegółowe informacje wkrótce

Zapraszam!

Co Myślą Kobiety…

„Jesteś cudowną przewodniczką! Trwam w zachwycie. Zalewa mnie miłość, ze wszystkich stron 🙂 Po raz kolejny zaprowadziłaś mnie do bardzo głębokich zakamarków, bardzo mocno ukrytych, zepchniętych w niepamięć wiele lat temu.

Jestem pełna podziwu dla mocy, która jest na Twoich warsztatach i dla magii, która zaczyna działać już na kilka dni przed warsztatami. Dla przestrzeni pełnej prawdy, którą tworzysz, dla ogromu miłości, którą niesiesz, dla sposobu, w jaki dbasz o kobiety zasiadające w kręgu. Inspirujesz, dodajesz skrzydeł, akceptujesz, uczysz czuć, sprawiasz, że bycie sobą jest czymś najnaturalniejszym na świecie, no i w końcu, że bycie kobietą jest totalnie piękne.

Moja dusza tańczy 🙂

– Aga Żłobińska –

„Jechałam na warsztat z intencją by ‘to co mi nie służy odeszło’ a dostałam znacznie więcej. Wydarzyła się magia. Słowa nie oddadzą tego czego doświadczyłam… 

Trzymająca energię grupy Iza Bielnicka, z uważnością czuwała nad przebiegiem procesów, wspierając, milcząc gdzie trzeba czy kierując na właściwe tory.

Cieszę się bardzo, że podarowałam sobie taki wspaniały prezent jakim było uczestnictwo w tym warsztacie. Wróciłam odmieniona i wiem, że mam tę moc!

Dziękuję!

– Magda Leszko –

„Ja wciąż jestem poruszona tym co się zadziało i jak Miłość w oczach drugiej osoby, dotyk pełen czułej obecności i uśmiech mówiący – tak bardzo cieszę się, że jesteś – mogą nas odmienić. To przestrzeń, w której można ukochać siebie jak jeszcze nigdy wcześniej. Przestrzeń, w której piękno rozkwita w oczach. 

Iza, dziękuję Ci z całego serca za to, że nas do tej przestrzeni zaprosiłaś i wspierałaś, prowadzona swoją niesamowitą intuicją. Głęboki pokłon dla Ciebie i wdzięczność bezkresna.

– Gosia Wysocka –

Kontakt

Tel.

505 524 594

Mail

i.bielnicka@gmail.com

Facebook