IZA BIELNICKA – BRAMA KOBIECOŚCI

ZAPRASZA NA WARSZTAT

Shakti Ucieleśniona

Na Fali Rozkoszy

Wołam Ciebie…

… która tęsknisz za żywym, wibrującym przyjemnością ciałem!
… która tęsknisz za ekstazą w codzienności!
… która czujesz, że w seksualności, kryje się Twoja Pierwotna Moc!
… która pragniesz tworzyć, uzdrawiać, żyć dziko i prawdziwie!
… która tęsknisz za dzikim przepływem życia i wolnością!
… która kroczysz ścieżką Mocy!
… która pragniesz alchemii Ognia i Wody!

Wołam Ciebie, która czujesz zew Ognia!

Shakti-Kundalini jest energią witalną, pierwotnym pulsem życia, czystą Miłością. Nasze ciała zostały stworzone w taki sposób, aby Shakti-Kundalini mogła swobodnie przez nie przepływać. Jednak z różnych względów w ciele powstają blokady i przepływ staje się coraz bardziej ograniczony a życie zastałe/zamrożone i coraz bardziej odcięte od przyjemności i dzikiej zmysłowości.

Ten kobiecy ogień jest pierwotną siłą żywiołu, potężniejszą ponad nasze najdziksze wyobrażenia. Jest to w rzeczywistości czysta moc.

Teri Degler

Zapraszam Cię do świętej przestrzeni doświadczania boskich energii przepływających przez Twoje ciało, rozwibrowujących i otulających je ekstazą totalności życia. Wspólnie ucieleśnimy dwa strumienie Shakti:

CZERWONĄ SHAKTI – KUNDALINI

Czerwona Shakti-Kundalini to Kobieca Medycyna Ognia. Jest dzika, pierwotna, ognista, czasem nazywana jest energią Smoka, czy też Węża. Przepływając przez ciało wypala blokady energetyczne i otwiera nas na pełniejsze doświadczanie ożywczej, orgazmicznej rzeki życia oraz pełni naszego potencjału.
Aby narodzić się na nowo, aby powstać z prochów, najpierw potrzebujemy spalić się w świętym ogniu Feniksa.

BIAŁĄ SHAKTI

Biała Shakti jest Męską Medycyną Wody. Jest delikatną, księżycową energią, którą można nazwać także Duchem Świętym, czy też Boską Inspiracją. Przepływając przez nasze ciało otwiera w nas ścieżki ekstatycznego połączenia z boskością oraz wspiera wyłanianie się naszego naturalnego, pierwotnego światła,
Czerwona Shakti-Kundalini zwana jest często energią życia, Biała Shakti z kolei przyrównywana jest do Prawdy.
Oba te strumienie Shakti połączą się w naszym ciele w uzdrawiającym tańcu, otwierając tym samym bramy do ucieleśnienia boskości, boskiej Miłości i ekstazy w codzienności.
Otworzymy w ten sposób Bramy Nieba na Ziemi, Bramy Edenu, w którym Niewinność spotyka się z Mocą, a Miłość jednoczy z Seksualnością.

“Jesteśmy naczyniami Świętej Shakti, Świętego Graala Miłości, przez który zostanie odbudowane pustkowie. Zawsze o tym pamiętaj. Wytańcz to do istnienia, wyśpiewaj to do istnienia, wydychaj to do istnienia. Daj temu życie. W ognistych snach naszych dusz rodzi się nowy świat.”

Seren i Azra Bertrand

UCIELEŚNIAJĄC SHAKTI-KUNDALINI DOŚWIADCZAMY
POTĘGI KOBIECEGO CIAŁA …

… CIAŁA OŻYWIONEGO WEWNĘTRZNYM OGNIEM I TCHNIENIEM BOSKIEJ INSPIRACJI.

Ucieleśniamy boskie prowadzenie w ciele, budzimy Boginię Ucieleśnioną we własnym ciele, która jest dzika i wolna, żyje własnym rytmem, czasem budzi w środku nocy i woła, by tworzyć, by się kochać, by żyć w zgodzie z dziką naturą, by być sobą w Pełni i stawiać się do życia.

Co Osiągniesz dzięki uczestnictwu w tym warsztacie?

Celem tego warsztatu jest uzdrowienie i powrót do dzikiej, pierwotnej natury poprzez przebudzenie ucieleśnionego przepływu energii Shakti, która jest jednocześnie potężna, ognista, delikatna i przepełniona Miłością.

Otwierając ciało na przepływ i pulsację Shakti, otwieramy się jednocześnie na energię, która ma dostęp do naszego rdzenia, do naszego fundamentu, a co za tym idzie otwieramy się na możliwość uzdrowienia na bardzo głębokim, podstawowym poziomie.

Przebudzona energia Shakti posiada nieopisaną moc uzdrawiania i transformacji, w zależności od tego na jakim etapie swojej ścieżki uzdrowienia się znajdujesz, efekty mogą być przeróżne.

Poniżej podaję najczęściej spotykane efekty:

1. Rozpalenie wewnętrznego Ognia, który otwiera drogę do manifestacji Twojej Esencji;

2. Przebudzenie potencjału zmysłowości i orgazmiczności na co dzień;

3. Przebudzenie przepływu energii kreacji;

4. Powrót do dzikiej, naturalnej rytmiczności wywodzącej się z jedności z całością natury;

5. Przebudzenie dzikiej seksualności, która otwiera bramy połączenia z boskością;

6. Zwiększenie poziomu energii i witalności na co dzień;

7. Oczyszczenie całego ciała z zastałej energii i wypełnienie ciała dziką, zmysłowo pulsującą, czystą energią życia;

8. Poruszenie zastałej energii w Łonie, wspierając uzdrawianie cyst, mięśniaków czy endometriozy;

9. Uzdrowienie traum związanych z Łonem (porody, poronienia, aborcje);

10. Głębokie połączenie z Kobiecą Mocą ukorzenioną w Ziemi i Niebie;

11. Uzdrowienie traum i braków z dzieciństwa, wynikające z głębokiego zanurzenia w Boskiej Miłości.

„Wkrótce spostrzeżesz, jak wyłania się taniec,
z wiatrem, niebem, promieniami słońca
przenikającymi przez korony drzew i z ziemią.
Tańczysz.
Zaczynasz czuć puls wszechświata.
Jest seksualny.
Pływanie w rzece jest seksualne.
Nie tylko kopulacja jest seksualna.
Wszystko, dzięki czemu całe Twoje ciało pulsuje.
Bez zahamowań, jest seksualne.”

– OSHO –

Czego Możesz się spodziewać podczas warsztatu?

Proces przebudzenia przepływu Shakti jest niezwykle ucieleśniony, dlatego też przeważająca część naszego spotkania będzie się opierała o głęboką pracę z ciałem i poprzez ciało.

Gdy Shakti zaczyna swobodnie przepływać przez ciało, uwalniają się blokady, dlatego też mogą się pojawić intensywne emocje, z jednej strony, może to być np. gniew, żal, strach, lub na drugim spectrum doświadczenia, można doświadczyć ekstazy łączącej nas z całością stworzenia, kosmicznych orgazmów i fal przyjemności, czy błogości rozpuszczających wszelkie ograniczenia.

Aby stworzyć bezpieczną przestrzeń, w której każda z Was może w pełni przeżyć przebudzenie Shakti, spotykamy się w maleńkiej grupce.

Podczas naszego spotkania wykorzystamy:

• praktyki przebudzające przepływ Shakti-Kundalini wywodzące się z tradycji tantrycznej,
• praktyki oddechowe przebudzające przepływ Shakti,
• pracę z głosem, min. śpiewanie mantr przebudzających przepływ Shakti;
• ciało-modlitwy,
• taniec intuicyjny,
• taniec rozbudzający Łono,
• podróże szamańskie,
• medytację, min. medytacje Osho,
• joga – pogłębiona praktyka świadomości miednicy,
• ceremonie kobiece,
• pracę z naturalną magią lasu,
• pracę w Kobiecym Kręgu,
• uświęconą sztukę,
• śpiew i snucie uzdrawiających opowieści,
• i inne narzędzia, które Wiedźma zawsze nosi w swojej magicznej, podręcznej torbie.

Dla kogo jest ten warsztat

• dla kobiet, które pragną połączyć się ze strumieniem życia, Miłości i jedności,
• dla kobiet, które pragną zanurzyć się w doświadczaniu Prawdy oraz Mocy,
• dla kobiet, które są głęboko zaangażowane w proces swojego uzdrowienia i osiągnęły poziom stabilności i wycentrowania pozwalający im wziąć odpowiedzialność za charakter swoich doświadczeń i wyborów,
• dla kobiet, które mają doświadczenie w pracy przez ciało

Ten warsztat nie jest dla Ciebie, jeżeli

• nie masz w sobie gotowości na doświadczanie Prawdy,
• cierpisz na chorobę psychiczną,
• cierpisz na epilepsję,
• jesteś w ciąży

Warunki Uczestnictwa

Rozmowa wstępna z prowadzącą. Jeżeli jesteś zainteresowana, proszę o kontakt.

“Winieneś pragnąć, abyś się spalił we własnym ogniu. Bo jako odnowić się chcesz, jeśliś się wprzódy w popiół nie zmienił?”

Nietzsche “Tako rzecze Zaratustra” –

O PROWADZĄCEJ

IZA BIELNICKA

Wiedźma mieszająca w Kotle Transformacji, Trzymająca przestrzeń Łona, Krocząca ścieżką Miłości, Dzika Kobieta tańcząca z Księżycem, Położna Duszy wspierająca Kobiety na drodze ku wolności. Krzewi współczesną duchowość kobiecą, opartą o ścieżkę rozbudzania świętej przestrzeni Łona, jednocześnie głęboko zakorzenioną w esencji Miłości Wielkiej Matki.

Wspiera kobiety na drodze ku dojrzałej, pełnej, dzikiej Kobiecości. Pasjonuje się tropieniem cienia i przywracaniem wszelkich ran rozdzielenia z powrotem do esencji Miłości.

Tworzy przestrzeń transformacji, Miłości i zrozumienia podczas warsztatów oraz sesji indywidualnych. Trzyma Kobiece Kręgi.

Jeżeli powyższy opis wyraża Twoją tęsknotę za pięknym, autentycznym życiem –

zapraszam!

Dołącz do mnie i do Kręgu Kobiet, które pragną głębokich relacji i twórczego, aktywnego życia, zanurzonego w dzikiej naturze i pierwotnych rytmach ciała i duszy.

Co Myślą Kobiety…

“Jesteś cudowną przewodniczką! Trwam w zachwycie. Zalewa mnie miłość, ze wszystkich stron 🙂 Po raz kolejny zaprowadziłaś mnie do bardzo głębokich zakamarków, bardzo mocno ukrytych, zepchniętych w niepamięć wiele lat temu.

Jestem pełna podziwu dla mocy, która jest na Twoich warsztatach i dla magii, która zaczyna działać już na kilka dni przed warsztatami. Dla przestrzeni pełnej prawdy, którą tworzysz, dla ogromu miłości, którą niesiesz, dla sposobu, w jaki dbasz o kobiety zasiadające w kręgu. Inspirujesz, dodajesz skrzydeł, akceptujesz, uczysz czuć, sprawiasz, że bycie sobą jest czymś najnaturalniejszym na świecie, no i w końcu, że bycie kobietą jest totalnie piękne.

Moja dusza tańczy 🙂

– Aga Żłobińska –

“Jechałam na warsztat z intencją by ‘to co mi nie służy odeszło’ a dostałam znacznie więcej. Wydarzyła się magia. Słowa nie oddadzą tego czego doświadczyłam… 

Trzymająca energię grupy Iza Bielnicka, z uważnością czuwała nad przebiegiem procesów, wspierając, milcząc gdzie trzeba czy kierując na właściwe tory.

Cieszę się bardzo, że podarowałam sobie taki wspaniały prezent jakim było uczestnictwo w tym warsztacie. Wróciłam odmieniona i wiem, że mam tę moc!

Dziękuję!

– Magda Leszko –

“Ja wciąż jestem poruszona tym co się zadziało i jak Miłość w oczach drugiej osoby, dotyk pełen czułej obecności i uśmiech mówiący – tak bardzo cieszę się, że jesteś – mogą nas odmienić. To przestrzeń, w której można ukochać siebie jak jeszcze nigdy wcześniej. Przestrzeń, w której piękno rozkwita w oczach. 

Iza, dziękuję Ci z całego serca za to, że nas do tej przestrzeni zaprosiłaś i wspierałaś, prowadzona swoją niesamowitą intuicją. Głęboki pokłon dla Ciebie i wdzięczność bezkresna.

– Gosia Wysocka –

Kontakt

Tel.

505 524 594

Mail

i.bielnicka@gmail.com

Facebook